2733
2739

آقا نادعلی بخونید

اگر مشکل دارید اگر مسئله ای هس اذیتتون میکنه

بعد نماز با خلوص نیت و اعتقاد قلبی 7 بار بخون

معجزس

یا امام علی دست منو گرفتی دست همرو بگیر😭♥️😍باورم نمیشع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرفت به دلم نشست  

چشم میخونم 

لطفا برام دعا کنید  تا شوهرم اخلاقش باهام خوب بشه 

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   

راست میگی؟ یعنی من آرزوی مشهد و کربلا دارم میشه؟ یعنی میشه یه روزی دست مادر شوهر و خواهر شوهرم برای شوهرم رو شه و بیاد بگه ببخشید، حلالم کن بابت تمام کتکهایی که به ناحق و به خاطر تهمت های اونا خوردی؟ یعنی میشه؟

2738

من از خدا مرگ میخام میده یعنی اینقدر دلم گرفته هه موقع سختی های همه من بودم ووولی وقتی من به اونا احتیاج دارم هیچکدوم نیستن فقط حرف دارن از خانوادم بگیر تا بقیه بخدا از ظهر تا حالا فقط میگم خدا مرگ منو این بچه تو شکممو برسون هردو راحت شیم خسته شدم مادری که واسه اون سه تا بچه مادره واسه من که تاحالا تو بهش نگفتم نامادری بد جنس فقط حرف داره کار نکنا فلان نکنا بسار نکنا من حامله ام یه شب تومد خونم سه چهار شب رفت پیش خواهرم بعد امروز میگه جارو نکشا ظرفارو وایتکس نزنا فلان نکنا اخه لامصب خویکم کمکم میکردی تا بری پیش دختر بیشعورت بخدا دنیای کثیفیه تا من خودم مشکل دارم همه تنهام میززارن ولی ازمن انتظار کمک دارن برای خودشون خدا همشونو لعنت کنهدلم تنگه خداااااااا

خوشبحالت عزیزم منکه ناامیدم هرختم چله ای بگی برداشتم حت خم ۴۰ روزه نادعلی ولی هیچی به هیچی 😔😔😔😔

ولی خب چه میشه کرد از امروز شروع میکنم باز به خوندن نادعلی 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
خوشبحالت عزیزم منکه ناامیدم هرختم چله ای بگی برداشتم حت خم ۴۰ روزه نادعلی ولی هیچی به هیچی 😔😔😔😔 ...

نادعلی باید با اعتقاد کااآمل خونده شه طوری ک خوندی مطمئن شی جداب میده