2733
2734

سلام دوستان. ۳ماه پیش توی هفته پنجم سقط داشتم. آزمایش دادیم مورفولوژی همسرم ۳درصد بود. دکتر قرص فرتیل اید داد ۳ماه مصرف کرد.اما امروز ازمایش داد مورفولوژی بدتر شده بود. ۱ درصد. ولی تعداد اسپرم ۲ برابر شده بود. ۲۸۰ میلیون کل اسپرم شده. حرکت اسپرم هم نسبتا کمتر شده بود. حرکت کل ۳۸ درصد حرکت پیشرونده ۱۵ درصد.

ینی جز تعداد اسپرمها، هم حرکت و هم مورفولوژی بدتر شده بود. چرا؟؟ 

این ماه میخواستم اقدام کنم برا بارداری. راهنمایی کنید لطفا.

استرس اینا داره؟

تیکر تولدمه دختر قشنگم عشق من چرا نمی‌آییم تو دل مامان؟آخه باید حتما شوهرکنم بیای تو دلم؟الان من نصفه شبی شوهر از کجا پیدا کنم آخه زحمت بکش خودت بیا تروخدا مامانت خستس ناسلامتی اراده کرده از تخت پابشه به خاطر تو فقط یه چیزی من میدونم که شوهر چشم رنگی پیدا نمیکنم پس لطفا کن به من بکش من خوشگلم عزیزم تازه بعد از اینکه اومدی تو دلم میخوام واست یه آبجی هم بیارم به به تازه توکه چشات آبی هستش اونم چشاش عسلی طوسی هستش راستی یدونه آبجی به نظرم کمه چه جوره که شمارو سه قلو کنم اولی که تویی دیانا چشات آبیه پوست سفید موهای بور درست مثل من لاغر هم هستی دومی هم آبجیت هست که اسم نداره ولی اونم چشاش سبزه و موهاش بلونده خلاصه این خیلی خوشگله سومی هم اسم نداره فقط موهاش فرفری هستش و تپل چشاشم طوسی عسلی این که خیلی بامزست دوستان واسه دوتا دخترام اسم پیشنهاد بدین😄😄😄ای دلسو خنگ مردم رو خر حساب کردی اونا میدونن که تو مجردی و سه قلو هات ساخته ی ذهنته 🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من ۴درصد بود با تعداد ۱۸۰ میلیون

تحرک a هم صفر بود🫤

من بعد یک سال و نیم باردار شدم

تاپیک های قبلیم هست آزمایش شوهرم

شوهرم الکارنتین و فرتیل آید و کیوتن خورد یک ماه

ولی من ۶ ماه بعدش باردار شدم

2728
شوهر من ۴درصد بود با تعداد ۱۸۰ میلیون تحرک a هم صفر بود🫤 من بعد یک سال و نیم باردار شدم تاپیک ها ...

همسر من ۳ ماه فرتیل اید مصرف کرد. مورفولوژی از ۳درصد شد ۱ درصد. خودم از استرس دارم میمیرم. جفتمون خیلی بچه میخوایم. نمیخوام سقطو دوباره تجربه کنم. دفعه قبل با اولین اقدام باردار شدم ک البته سقط شد هفته پنجم

همسر من ۳ ماه فرتیل اید مصرف کرد. مورفولوژی از ۳درصد شد ۱ درصد. خودم از استرس دارم میمیرم. جفتمون خی ...

چون اسپرم شوهرت ضعیفه نطفه ای که تشکیل شد ضعیف بود و سقط شد

برین کلینیک ناباروری

اونجا آزمایش ها دقیقتره

چون اسپرم شوهرت ضعیفه نطفه ای که تشکیل شد ضعیف بود و سقط شد برین کلینیک ناباروری اونجا آزمایش ها د ...

عزیزم هر ۲ ازمایش رو هم کلینیک ناباروری رویان تهران انجام داده. 

2738

من اعداد یادم نیست ولی اسپرم شوهرم هم تحرک هم تعداد هم جهش هم موروفولوژی جوری داغون بود که سه تا دکتر گفتن بیخود وقتتو واسه اقدام کردن تلف نکن بیا iui  نشد بریم IVF  ولی خب من طی شش ماه که اقدام کردیم دو تا بارداری شیمیایی داشتم بخاطر موروفولوژی ولی دقیقا سه ماه که درست پیگیری درمان رو کردیم طبیعی باردار شدم 

این کارایی که میگم رو سه ماه انجام بده و زودتر منتظر نتیجه نباش چون اسپرمی که امروز خارج میشه سه ماه پیش ساخته شده 

ماساژ بیضه ها قبل از اقدام با کیسه یخ و بعدش روغن زیتون 

خنک نگه داشتن بیضه ها با پوشیدن شووورت و شلوار گشاد 

ژل رویال بخر بریز توی عسل صبحا ناشتا بخوره 

سیاهدونه کوبیده نشده و عسل ترکیب کن همون صبح بجوه و بخوره  

گرده نخل نر و عسل هم ترکیب کن برای صبح 

صبحانه براش با تخم مرغ محلی و پیاز زرد و روغن زیتون املت درست کن بخوره

هر روز با یه روز در میون بهش معجون بده  که توش موز شیره ها گردو گرده نخل نر دارچین مویز و بادوم درختی و شیر و هر چیز گرمی دیگه که گیرت اومد بریز توش 

قرص هایی که دکتر اورولوژی بهش داده رو حتما منظم بخوره کنارش ویتامین ای و ول من هم حتما بخوره 

استرس هم کلا دور کنه استرس کیفیت اسپرم رو میاره پایین 

شغلش هم اگر گرد و خاک داره یا لحیم کاری داره حتما ماسک بزنه همه این کار ها رو بکنید بعد از سه ماه کیفیت اسپرم خیلی بهتر میشه ولی استرس نداشته باشید بیخودی حتما باردار میشی کسی که باردار میشه و سقط میشه نشون میده نشدنی نیست منم دو تا سقط داشتم ولی وقتی این کار ها رو منظم انجام دادم بچه م موند برام 

عزیزم سقط تو ۵ هفته درد و این چیزا داره واسه سقط شدن؟؟؟ باید رفت بیمارستان ؟

نه من یه دردی شبیه پریودی داشتم اول لکه بینی بعد خونریزی شدید. اینکه میگم دوس ندارم دوباره تجربه کنم از لحاظ درد نمیگم. بیشتر از لحاظ روحی منظورمه. و اینکه ۳۲ سالمه نمیخوام دوباره ۳ ماه صبر کنم تا مجدد اقدام کنم برای بارداری

عزیزم سقط تو ۵ هفته درد و این چیزا داره واسه سقط شدن؟؟؟ باید رفت بیمارستان ؟

نه من یه دردی شبیه پریودی داشتم اول لکه بینی بعد خونریزی شدید. اینکه میگم دوس ندارم دوباره تجربه کنم از لحاظ درد نمیگم. بیشتر از لحاظ روحی منظورمه. و اینکه ۳۲ سالمه نمیخوام دوباره ۳ ماه صبر کنم تا مجدد اقدام کنم برای بارداری

2706