2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی به بازدید داره هر چه آمارش بیشتر باشه قیمتشم بالا میره و ارتباطی به ۵۰ کا ۱۰۰ کا نداره 

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
2740

من ادمین اینستاگرامم

از لحاظ درآمد تبلیغاتی از ۵ هزار تا هم درآمد خیلی کم شروع میشه اما درخواست کمه تو ۱۰ کا به بالا کم کم میرو رو روال

درآمدا هم اونجوری ک فکر میکنین فضایی نیست 

برای ماهی ۵ تومن حدودا باید یه پیج ۱۰۰ کا داشته باشین ک بلاگری باشه پیج آموزشی طنز و.. شاید ۵۰۰ هم درآمد نداشته باشن حتی اگه پیجشون فعال باشه

از لحاظ درآمد فروش برای پیجای کاری هیچ محدودیتی نداره باید مهارت فن بیان و فروشت خوب باشی اون موقع با ۵۰۰ تا دونه فالوور هم میشه به چند نفر فروخت

من ادمین اینستاگرامم از لحاظ درآمد تبلیغاتی از ۵ هزار تا هم درآمد خیلی کم شروع میشه اما درخواست کمه ...

چطوری میتونم ادمین اینستا بشم میتونید راهنمایی کنید ،

ممنون میشم پیج لباس زیر منو دنبال کنید اینستاگرام_روبیکا_تلگرام @yas_glry