2737
2734
عنوان

دوست صمیمیم..به نظرتون کارش درسته؟

191 بازدید | 14 پست

حدود ۵ ماه با یه اقای بود که اون ادعای شدیددد عاشقی و دوست داشتن میکرد مام می‌گفتیم اینا حتما ازدواج میکنن و اون اقا اشناشون بود مامان دوستم فهمید و کلا اینا رو از هم جدا کرد الان بعد از ۱ هفته فهمیدم دوستم شدید نفرت پیدا کرده و یه نفرو فرستاده که بدترین بلا رو سر پسره بیاره (ینی وابستش کنه و روز تولدش بهش خیانت کنه😑)

کوتاهم نمیاد از یه لخاظ حق میدم از یه لحاظ نه نمیدونم چی بگم بهش🥺💔اخه اینجور ادمی نبود اصلاااا

مامان. دختره. جدا کرده. تقصیر پسره چیه اونقت

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شت فیلم ترکی شد😐

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡
2728
مامانش باعث جدایی شده این میخواد از پسره انتقام بگیره؟

ببین مامانش گفته بود میخوام بیبنم لیاقت داره یا ن 

که متاسفانه اون پسره حتی نگفته بود دخترو دوس دارم 

2738
آدم عجب چیزیایی میشنوه ...عاشقش کنه درست روز تولدش خیانت کنه :))))))

4تا فیلم ترکی نگاه کن میبینی اینارو😂😂

همش ساخته ذهنه بشره😂

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2706