2733
2734

سلام دوستان من رو مثل برادر نداشته یا کوچک خودتون بدونید و راهنماییم کنید قصد جسارت هم ندارم فقط نیازمند راهنمایی شمام ، قبل از اینکه متن زیر رو بخونید فکر نکنید طولانیه ممنون میشم وقت بزارید لطفااا

سه و سال و نیم با دختر اقوام کمی فامیل دور تو رابطه بودیم ، تا اینکه سال آخر پاش سر خورد و مسیر اشتباه رفت و خطا کرد بابت کم تعهدیش و من رفتم با مادرش صحبت کردم و مانع از ارتباط مسیر اشتباهش شد و خودش هم بعدا به اشتباهش پی برد و چندین سری هم بهم گفته این حرفا رو و من همش شل گرفتم و بخشیدم ولی دیگه تحمل تکرار مجدد ظلم و کم تعهدی رو ندارم چون شاید باورتون نشه بعد این اتفاق مریض شدم و عمل گوارشی روده و مشکل بواسیر و عصبی شدن روده ها و سندروم تحریک پذیر و التهاب روده و .... رو دچار شدم و استرس و اضطراب واسم خوب نیست و می‌خوام حرفای جدی خودم رو حضوری برای رفع کدورت باهاش بزنم اگه چاره ساز باشه 

چند شب پیش هم بهش گفتم ک حقیقتا من دیگه خسته از این وضعیت شدم و تعهد و صداقت واسم مهمه ، میگفت که قبلا اشتباه داشتم درست اما تو انگ یا تهمت میزنی ، و نمی‌دونم چطوری دیگه خودم ثابت کنم بخدا 

بهش گفتم ثبات اخلاقی و رفتاری باهام داشته باش و اشتباهات گذشتت رو جبران کن تا چیزی که از تو توی ذهنم ساخته و اذیتم می‌کنه رو پاک کنه و اعتمادم رو بدست بیاری 

حالا چند روز دیگه تولدشه درخواست حضوری بهش دادم ک باهاش صحبت کنم ، چه حرفایی رو با جدیت تمام بهش بزنم تا ازش بخوام خودشو بهم ثابت کنه وقتی میگه چیزی نیست دیگه .....

لطفا راهنمایم کنید امیدوارم یه روز بتونم جبران کنم واقعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابا کات کن بره 

می‌خوام جدی باهاش حرف بزنم ، خودش می‌فهمه کسی بهتر از من واسش پیدا نمیشه و نیست و قدرمو فقط نمیدونه بابت همین تلنگر جدی و حرفای اخرمو می‌خوام بزنم دیگه بستگی به خودش داره ک ثابت بهم کنه ، چون واقعا دغدغه و حوصله فکر کردن و ضربه خوردن بابت کم تعهدی و خ.... رو ندارم ، پس بهتره اول تکلیفمو باهاش روشن کنم

می‌خوام جدی باهاش حرف بزنم ، خودش می‌فهمه کسی بهتر از من واسش پیدا نمیشه و نیست و قدرمو فقط نمیدونه ...

داداش برو با یکی دیگه

هیچ وقت گول اسم آدمارو نخورید . ارتش هیتلر با اون همه بی رحمی هاش ... اسمش نازی ها بود ... 😂
2738
بهت خیانت کرده؟

یه بازه زمانی دو هفته ای ارتباط برقرار کرده بوده ک با مادرش صحبت کردم حضوری و حرفای دل خودمو زدم و بعدش اونم با دخترش حرف زد ک کلا به اشتباهش پی برد و هر سری خودش میگه ک اره من اشتباه داشتم ولی نمی‌فهمم دیگه چطوری خودمو بهت ثابت کنم بخدا ک انگ یا تهمتی نزنی( من آدم انگ زدن یا تهمت زدن بخدا نیستم چون حوصلشو ندارم آدم فکرش آزاد باشه خیلی خوبه ک ، اما بابت خاطره تلخ و بی اعتمادی که دیدم اپن بازه زمانی ، فکرم درگیره همش و تصورات و باور هام بهم ریخته شده ، بابت اینکه رفع کدورت هم نشده حضوری بعد از یکسال همچنان هر از گاهی از این بابت شک و تردید و بحث و اختلافی پیش میاد !! ) 

بابت همین میخوام برم حضوری تمام حرفهای دل و جدیمو بهش بزنم اما بابت همین از همه عزیزان کمک می‌خوام که بهم بگید چ حرفایی رو بزنم واسم تایپ کنید ک کم نیارم بخدا ممنون یه دنیا میشم

چند بار خیانت کرده؟اگه همون یه بار بوده و توبه کرده یه فرصت بهش بده اگه باز تکرار کرد ده تا بچه هم د ...

یه بازه زمانی دو هفته ای ارتباط برقرار کرده بوده ک با مادرش صحبت کردم حضوری و حرفای دل خودمو زدم و بعدش اونم با دخترش حرف زد ک کلا به اشتباهش پی برد و ارتباطشو قطع کرد و هر سری خودش میگه ک اره من اشتباه داشتم ولی نمی‌فهمم دیگه چطوری خودمو بهت ثابت کنم بخدا ک انگ یا تهمتی نزنی( من آدم انگ زدن یا تهمت زدن بخدا نیستم چون حوصلشو ندارم آدم فکرش آزاد باشه خیلی خوبه ک ، اما بابت خاطره تلخ و بی اعتمادی که دیدم اپن بازه زمانی ، فکرم درگیره همش و تصورات و باور هام بهم ریخته شده ، بابت اینکه رفع کدورت هم نشده حضوری بعد از یکسال همچنان هر از گاهی از این بابت شک و تردید و بحث و اختلافی پیش میاد !! ) 

بابت همین میخوام برم حضوری تمام حرفهای دل و جدیمو بهش بزنم اما بابت همین از همه عزیزان کمک می‌خوام که بهم بگید چ حرفایی رو بزنم واسم تایپ کنید ک کم نیارم بخدا ممنون یه دنیا میشم

بعد از اون ماجرا مگه بازم بهت خیانت کرده ؟ سنش کم هست به نظر من کات کنید، همدیگه رو هم اذیت نکنید

قصد من اذیت کردن هم نیست و پای دل وسطه ، اما دیگه صبرم لبریز شده می‌خوام بطور قاطع و جدی حرفامو بهش بزنم و دیگه خودش میدونه و بشینه دو دوتا کنه در صورتی که کمبودی واسش گاهی نزاشتم و همیشه تعریف و تمجید ازم میده و خودشم می‌فهمه ک اشتباه کرده و کسی بهتر از من واسش پیدا نمیشه ، ولی همش ته دلمو با حرفای احتمالیش ک مثلا حرف از آینده میزنم واسش میگه یقین نداشته باش یا اطمینان کامل نداشته باش شاید مورد بهتری اومد و رفتم و این حرفا ک هوا برم نداره ، یا از طرفی بهم میگه فلان کار رو داخل زندگی مشترک واست میکنم ، اصلا با خودش معلوم نیست چند چنده یه روز اینطوری یه روز اونطوری!

به نظرم باهاش کات کن احتمال اینکه دوباره بهت خیانت کنه هست.حتی اگه وارد زندگی مشترکم بشی هیچ وقت نمیتونی بهش اعتماد کنی و اون ترس خیانت همیشه باهات میمونه.نه خودتو عذاب بده نه اونو 

من اگه جات بودم ادامه نمیدادم با یکی مثل خودم وارد رابطه میشدم

یه بازه زمانی دو هفته ای ارتباط برقرار کرده بوده ک با مادرش صحبت کردم حضوری و حرفای دل خودمو زدم و ب ...

برادرم اگه همون یه بار بوده بیخیال باش دلتو صاف کن و ببخشش اگه هم نمیتونی ببخشی که همین الان تمومش کن تا فردا نامزد و عقد و ..بدتر میشه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
2706