2733
2739
عنوان

با نامزدم یه دعوای گنده کردیم حق با کیه؟+ شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1674 بازدید | 71 پست
خاطره ایو گفت ک من هیجی ازش یادم نیست چطور عصبی نشمممو از کجا معلوم این خاطره با کس دیگ نباشه

عصبی که حق داری بشی 

ولی ببین اگه این حرفها بینتون بشه عادت خیلی بده خیلی 

تو هر شرایطی سعی کن اون متانتتو داشته باشی مخصوصا برا یه خانم 

فکرش و رفتارش نسبت بهت عوض میشه با این طرز حرف زدن 

شما خیلی بی ادبی. البته ببخشیدا... 

خاطره ایو گفت ک من هیجی ازش یادم نیست

چطور عصبی نشمممو

از کجا معلوم این خاطره با کس دیگ نباشه

من هیچوقت اینجوری نحرفیده بودم تو این چن سال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی این چه طرز حرف زدنه من با شوهرمم اینجوری حرف نمیزنم توو دوران نامزدی اینجوری میحرفی وای به بعد ا ...

خاطره ایو گفت ک من هیجی ازش یادم نیست

چطور عصبی نشمممو

از کجا معلوم این خاطره با کس دیگ نباشه

من هیچوقت اینجوری نحرفیده بودم تو این چن سال

2731
خاطره ایو گفت ک من هیجی ازش یادم نیست چطور عصبی نشمممو از کجا معلوم این خاطره با کس دیگ نباشه من ...

ببین عزیزم با حس کردن که نباید اینجوری گازشو بگیری بری. اگه مطمئن شدی هرچی دلت خواست بگو. ولی تند رفتی. با لحن محکم و جدی و بدون توهینم میتونستی حرفتو بزنی. با این حرفا هرچی پرده ی احترام بینتون باشه دریده میشه

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2738
خاطره ایو گفت ک من هیجی ازش یادم نیست چطور عصبی نشمممو از کجا معلوم این خاطره با کس دیگ نباشه من ...

خب یجورایی حق دازی اگه واقعا یادت نمیاد.ولی عزیزم هرگززرررررر نذار رووت به روی همسر اینده ت باز بشه حتی بعد ازدواج.همیشه حرمتهای بینتون بذار بمونه.ببین این طرز حرف زدن واسه یه خانوم رو هیچ پسری نمیپسنده حتی اونایی که خودشون بددهن هستن شاید اینم در سرد شدنش بی تاثیر نباشه.تو عذرخواهی تو کردی دیگه زیاد نچسب بهش 

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
ببین عزیزم با حس کردن که نباید اینجوری گازشو بگیری بری. اگه مطمئن شدی هرچی دلت خواست بگو. ولی تند رف ...

امروز از بس از صبح بهک توپید و هرچقد عذرخواهی کردم کش داد

تهش گفتک خفه شو بدتر عصبی شد

ینی حق بااونه ؟🥺

خب یجورایی حق دازی اگه واقعا یادت نمیاد.ولی عزیزم هرگززرررررر نذار رووت به روی همسر اینده ت باز بشه ...

خیلی از صبح اذیتم کرد

فقط کش داد بحثو و من هزاربار معدرت خواهی کردم کوتاه نمیومد

تخه من کوووچک ترین چیزارو یادمه از رابطمون چ برسه دعواهای بزرگ مگ میشه فراموش کنم اخه

ببین اکثریت ما دخترا کوچکترین مسائل رابطه رو یادمون 

ولی بعضی چیزاکه مهم نیست از نظرمون از یادمون میره و برعکس طرفمون اون مسئله خیلی براش مهمه و یادشه 

2706