2737
2739

پری شب خونه ی بابام مهمونی داشتن من زودتر رفته بودم واسه کمک بعد شوهر خواهرمم اومد .منو بابام شوهر خواهرمو مادرم داشتیم باهم حرف می‌زدیم بابام سرطان داره وحنجرشو برداشتن نمیتونه صحبت کنه با اشاره حرف میزنه بابام یه چیزی گفت ماهم خندیدیم که شوهرم اومد دوباره رفت منم رفتم دنبالش که نره بابام ناراحت میشه داد زد که حوصله ی مهمونی ندارم

هم دعاکن گره ازکار تو بگشاید عشق هم دعاکن گره تازه نیفزاید عشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

زندگیا چ بد شدن همشون ب گو.... بندن

یکیش زندگی خودم

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8
براش  توضیح نده بگو هر گوری میری برو گاهی اوقات از توضیح دادن زیادی ملت پررو میشن

خیلی بدبین افسرده شدم از دستش تو خونه زندانیم فقط تا خونه ی بابام میرم که اونم همسایمه خسته شدم بخدا 

خیلی بدبین افسرده شدم از دستش تو خونه زندانیم فقط تا خونه ی بابام میرم که اونم همسایمه خسته شدم بخدا ...

میفهمم فکر کنم زیادی بهش رو دادی 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
زندگیا چ بد شدن همشون ب گو.... بندن یکیش زندگی خودم

بخدا هشت ساله تحملش کردم منم آدمم خواهرم فوت شد بابام سرطان داره دخترم سرطان داشت بخدا دیگه تحمل اخلاق گوه اینو ندارم کم آوردم

میفهمم فکر کنم زیادی بهش رو دادی  

چیکار کنم دیونست اگه بابام بفهمه اختلاف داریم دیگه دق میکنه

چیکار کنم دیونست اگه بابام بفهمه اختلاف داریم دیگه دق میکنه

نه جلو اون بروز نده ولی به شوهرت هم محل نده یه مدت بی محلش کن خیلی پررو شده 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
نه جلو اون بروز نده ولی به شوهرت هم محل نده یه مدت بی محلش کن خیلی پررو شده  

آره بی شعور خیلی پروعه