2733
2739

اینا بهار سال پیش رفتن تو روستا لونه مینا ها جوجه هاشونو برداشتن چندتا دو فروختن یکی رو نگه داشتن چون غذاشون شبیه سویا هس غذا نمیخریدن بهش سویا اب میکردن میداد گذشت تا در باز بود این فرار کرد ..

باز امسال اوردن  اومده ی دکمه رو زمین بوده خورده نمیتونسته پی پ کنه مادرشوهرم اومده با سرنگ کلی روغن زیتون مالیدنی ریخته تو دهنش طفلک بی حال اقتاده بوده ی گوشه بعد برداشته دهنشو با مایع ظرفشویی شسته ک طعمش عوض بشه  .. بنظرتون فراریشون بدم بهتر نیس؟؟

فراریشون بده 😐😐😐😐😐

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فراری بده افرین

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2731

خدایی. سالمه مادر شوهرت؟؟؟ ببرینش بستریش کنین

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2738

آره فراری بده حواست باشه نفهمه

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2706