2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا توی یکی از کشورهای اروپایی،مطب روانشناسی دارم و یک دختر بچه رو به سرپرستی گرفتم و داریم با هم زندگی پر از آرامشی رو میگذرونیم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2731

معلم شدم

شاید ازدواج کرده باشم

طراحی چهره انجام میدم

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

شغل دارم و تونستم دانشگاه رو تموم کنم.

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

همچنان مشغول وسرگرم بچه هام وهمه چی عالی پیش میره😍

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2738

اگه زنده باشم دختر بزرگم دانشگاه شاید هم ازدواج کرده دومی هم دبیرستانه، انشاا... خونه خریدیم و همسرم بازنشسته شده و مشغول شغل بعد بازنشستگیشه😂😂😂😂

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

دکترا موگرفتم، دارم کارمیکنم،یه زن موفقم....ازدواج کردم و دوتابچه دارم،،،شایدم سه قلو، خونه مدنظرمو خریدیم و...

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼

انشالله زمین که خریدیم پیشرفت کرده مغازه خریدیم  از مستاجرین راحت شدیم پسرم تو درس هاش موفق شده دخترم دنیا آمده  کلاس دوم تمام کرده البته هنوز حامله نیستم برام دعا کنید هر کی برام آرزو خوب کرد خدا صد برابر شو به خودش بده

2706