2733
2739
عنوان

کسی با بیمه دانا زایمان کرد

1939 بازدید | 38 پست

سلام دوستان من بیمه آتیه سازان بودم فرهنگی هستم...الان بیمه رو دانا کردن....میخوام برا زایمان بیمارستان خصوصی برم...چطور اقدام کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من تقریبا ۴۰ روز پیش سقط کردم . بیمارستان خصوصی بود بیمه اتیه سازان هم قبول میکرد ولی بعد فهمیدم دکتر با این بیمه قرار داد نداره و مجبورشدم کلا هزینه رو بدم درسته بعد اتیه سازان برمیگردونه ولی دیر میده ازش هم کم میکنه .

2731
یعنی از اول نامه بگیرم از بیمه ببرم  برا بیمارستان

نه شما برید اون بیمارستان که میخواید زایمان کنید ببینید کدام دکتر با بیمه دانا قرارداد داره بعد باید برید همون دکتر معاینه ات کنه و بگید میخوام شما زایمانم رو انجام بدید . 

نمیددنم بشه از بیمه هم نامه گرفت یا نه میتونید زنگ بزنید از نمایندگی های بیمه دانا سوال کنید .

2738
واقعا تازه تغییر دادن بیمه آتیه رو ب این بیمه

به خدا. قدرشو بدون. بعد هم دانا بیمارستانهای خصوصی خیلی خوبی و زیادی طرف قراردادداره. برو طرف قرارداد بیمه. اون جوری بخوای بری. تا بعد مدارک رو بدی چند وقت پولت توی بیمه میمونه و از جیب باید بدی.

اصلا وقتی بیمه دانا داری باید بری طرف قرارداد. چون خیلی مراکز و بیمارستانهای عالی و زیادی طرف قرارداد داره. 

و اینکه قدم نورسیده پیشاپیش مبارک. و التماس دعا. اگه یادت موندم خیلی گرفتارم

ان شالله مشکلات حل میشه برات دعا میکنم

ممنون. میدونم مادری و بچه توی شکمت. دعات مستجاب میشه. از خدا میخوام بچه ات صحیح و سالم باشه. زایمان راحت و سینه پر شیر داشته باشی و بچه ات پر روزی باشه و عاقبت بخیر باشه. 

به خدا. قدرشو بدون. بعد هم دانا بیمارستانهای خصوصی خیلی خوبی و زیادی طرف قراردادداره. برو طرف قراردا ...

گلم پس یعنی من ی بیمارستان پیدا کنم ک با بیمه دانا قرار داد داشته باشه دیگ لازم نیست پول بدم بعد از بیمه بگیرم اینجوری ک خیلی خوبه...پس باید ی دکترم پیدا کنم ک طرف قرارداد با بیمه باشه یا همون بیمارستان کافیه؟؟ 

گلم پس یعنی من ی بیمارستان پیدا کنم ک با بیمه دانا قرار داد داشته باشه دیگ لازم نیست پول بدم بعد از ...

بیمارستان پیدا کن. توی سایت بیمه دانا بری داره. بعد توی اون بیمارستان با دکتری که بیمه هست برو . البته اگه تهران هستی می تونم چند تا دکتر و بیمارستان معرفی کنم

2706