2733
2739
عنوان

زود نیست؟😐

223 بازدید | 29 پست

۱۸ سالمه وارد ۱۹ شدم.. بعد مامانم از همین حالا داره برام جهیزیه آماده میکنه.. ۶ تا پتو و ۵ تا تیکه ظرف و دو تا سرویس  آبکش استیل و  دو دست قاشق چنگال رو فعلا گرفت.. بهش میگم زوده میگه نه نیست ممکنه یکی بیاد برات نمیشه آماده نکنم .. از همین الان به فکره طفلک😂

به نظر شما مامانم‌ راست میگه؟؟😐

بهش میگم نکن به موقع میگیری چه عجله ایه میگه بشین حرف نباشه😐😂

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه زود نیس

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738

بذار آماده کنه دیگه آبکش لگن پتو که طبق مد پیش نمیره،اون بنده خدا داره دودوتا چهارتا می‌کنه.فشاراقتصادی هرروز بیشترمیشه،حق داره تا دستش پولی هست چارتاتیکه جمع کنه واست،دلش به همینا خوشه،با ذوق میخره واست

من دختر داشتم فکرشو با این چیزا مشغول نمیکردم

فکر منو مشغول نمیکنه فقط برام عجیبه😂

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
چ مامان بافکری ما بر این باوریم ک دختر و پسر خودشون باید از اول زندگی تلاش کنن تا وسایلشون رو بخرن😁 ...

چه باور زیبایی چه خانواده فهیمی به به 

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن

به نظرم کار خوبی میکنه والامامان من برعکس همه مامانا این مدلی نبود هیچی کنار نذاشت اخرم بدون جهاز رفتم الانم واسه خواهرم به فکر نیست ایشالله وسایل خودم تکمیل کنم دستم باز شه یکم خرده ریز واسه خواهرم میخرم کنار میذارم

😂الهی.بزار بگیره خوب ذوق داره ولی من مامانم برام پول جمع میکرد یه سکه میخرید بعد که خاستگارش اومد همه رو فروخت جهیزیه گرفت البته سال ۸۸ انقدر گرونی نبود که الان هست بیچاره مامان باباها

با این سرعت پیش برن ایشالله تا ۲۵ سالگیت تکمیله..با این تورم

به بابام بگه یه دفعه میره نصف جهازم و میگیره تو یه روز.. کاری به تورم اینا نداره😂

2706