2737
2734

مثلا داشتن خونه ،؟؟؟

من جوان مملکتم با حقوق کارمندی باید چیکار کنم؟ چ جور خونه بگیرم؟ 

یا طلا که 200 تومن میشه ؟(در امد خانوادتون رو نگاه کنید ببینید چندین ماه یا سال باید کار کنن تا بتونن طلا بخرن؟

بهتر نیست کم توقع تر باشید و مثل پدر مادراتون  پله پله شروع کنید تا با کمک هم پیشرفت کنید ، شرایط جامعه واقعا سخت هست من نمیگم نباید طلا گرفت و... اما باید واقع بین هم باشیم (الان عده ای میگن ازدواج نکن وقتی اینجوره ؟ من وقتی ازدواج نکنم باید با همجنسای شما دوست بشم و این به جامعه اسیب میرسون پس لطفا فک کنید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خاله زنک نباشه ینی مرگ سزای مرد خاله زنکه🤢

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2738

خوب اقا الان مارو نخور 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

خب بدون خونه چطوری میخواین زندگی‌کنین ؟ 

حداقل باید پول رهن و اجاره رو داشته باشین دیگه 

بعد این که هستن دخترایی که قانع و کم توقعن

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

والامن شوهرم یه شغل ثابت داشه باشم شاکرم،منکه هرچی قانع بودم فعلاهیچی تغییری نکردیم خدالعنت کنه باعث وبانیشو

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اول اینکه با ایمان باشه که چشم چرونی نکنه 

متشخص باشه که این خودش خیلی مهمه 

بقیه چیزا با زمان حل میشن 

اگه خود آدم درست باشه پول و طلای آنچنانی مهم نیس 

شما اگه تو نگاه دختر خوب بیای بقیه چیزا حل میشن 

مهم شخصیت و ذات آدماست

خیلیا به خاطر خوب بودن شوهرشون حتی جشن عروسی نمیخوان

امام زمانم قربونت برم   آخه تو چ قدر خوبی .. جانم به فدایت آقا جان ......بیا یه چیزی یادت بدم واسه استجابت دعا          قبل دعا کردن امام زمان رو به مادرش فاطمه زهرا (ع)و امام حسین (ع)و امام رضا(ع) قسم بده که دعاتون مستجاب کنه //////دوم اینکه خدا رو به کارهای خوبتون قسم بدین تا اجابت کنه دعاتون عزیز  اگه دعاتون مستجاب شد یه دعایی هم واسه من کن ....... الهی که حاجت روا بشی ....
2706