2733
2739
عنوان

اونایی که آزمایشای روتین بارداری انجام دادن بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 33 پست
من فک کردم کل هزینه هارو مبخوای😂اون چکاب کلی سیصد چهارصدتومنه البته بابیمه 

ممنون که همه رو هم گفتی،😄 من امروز رفتم شد ۱ و ۴۰۰ تقریبا😮‍💨 البته آزاد، بیمه ندارم

خدایا دلم و آروم کن و بهم آرامش بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ممنون که همه رو هم گفتی،😄 من امروز رفتم شد ۱ و ۴۰۰ تقریبا😮‍💨 البته آزاد، بیمه ندارم

شما ازمايشگاه خصوصي رفتي

ازمايشگاه بيمارستان ازادش ٣٠٠ ميشه با اينكه بيشتر از ١٠ تا ازمايش شد

ولي خب امروز سه تا ازمايش رو رفتم خصوصي دادم ٣٠٠ شد

برای من دوبرابر شما شده. هر جا واسه خودشون یه چیزی میگن

من همه چیز و انجام دادم دوتاش و ک تکرار کردم ۷۰شد بعضی جاها گرونتر میگیرن 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
شما ازمايشگاه خصوصي رفتي ازمايشگاه بيمارستان ازادش ٣٠٠ ميشه با اينكه بيشتر از ١٠ تا ازمايش شد ولي ...

آره برای منم فکر کنم ۱۲ تا آزمایش بود جای خصوصی هم رفتم. همش تقصیر این منشی های دکتراست. هی میگن اینجا برو اونجا برو🤨

2738
هر دکتری فرق میکنه خب بعضیا چکاب کامل کامل نمینویسن 

نمیدونم آخه بارداری دوم هستم ولی خب ۵ سال گذشته از اون موقع. گفت اینا رو انجام بدی

آره برای منم فکر کنم ۱۲ تا آزمایش بود جای خصوصی هم رفتم. همش تقصیر این منشی های دکتراست. هی میگن این ...

برا منم خیلی بووود ب حرفا اونا گوش نکن خودت برو یه ازمایشگاه خوب و قیمت مناسب 

برا منم خیلی بووود ب حرفا اونا گوش نکن خودت برو یه ازمایشگاه خوب و قیمت مناسب 

آره واقعا آدم نمیدونه واقعا چیکار کنه، یه جوری با آدم صحبت میکنن ، انگار جای دیگه رفتی جوابشون بی ارزشه

نمیدونم آخه بارداری دوم هستم ولی خب ۵ سال گذشته از اون موقع. گفت اینا رو انجام بدی

منم بارداری دوم هستم ولی ازمایشای ک سر دومی انجام دادم برای اولی اصلا دکتر برام ننوشته بود

این دکتری ک میرم خدایی کارش حرف نداره  

آره واقعا آدم نمیدونه واقعا چیکار کنه، یه جوری با آدم صحبت میکنن ، انگار جای دیگه رفتی جوابشون بی ار ...

اخه قرارداد میبندن با خیلی از آزمایشگاه ها درصد میگیرن 

منم بارداری دوم هستم ولی ازمایشای ک سر دومی انجام دادم برای اولی اصلا دکتر برام ننوشته بود این دکتر ...

والا دکتر منم خیلی خوبه ، الکی واسه آدم هزینه درست نمیکنه، مگر اینکه تازگیا اینطوری شده باشه😑

2706