2737
2734
الان زیاد به خودت فشار نیار ولی اگه واقعا میخوای سفت و سخت بخونی و عقبی،، صبح از خواب بیدار میشی گوش ...

نه بهتره که بخونم دهمو کلا تموم کنم و تست بزنم تا آخر تابتسون که یازدهم خواستم برم با خیال اسوده باشم که پیزی از دهم نمونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم میخوندم یهو حسم پرید یهو کل فکر مشغولیام اومد تو ذهنم

خوب پیش میاد قرار نیست هرروز حال ادم اوکی باشه ک به خودت هم برس یه روزایی که حوصله نداری رو بیخیال شو ولی به خودت قول بده که جبرانش کنی 

براچی؟ داشتم میخوندم اتفاقا یهو حسم پرید

حتما به یه چیزمنفی فکرکردی 

توی این دوران چیزای منفی روتوی فکرت نیار همین باعث میشه انرژیت بیادپایین .کانال های انگیزشی تلگرام روداشته باش هرروز نگاه کن 

همین .

التماس دعا

2728
براچی؟ داشتم میخوندم اتفاقا یهو حسم پرید

چون خودم ۱۸ سال درس خوندم، فرق درس خوندن و لوس بازی دراوردن رو میفهمم 😉 

تو‌ ام الان این روشی که اومدی اینجا پست گذاشتی بیاید یه روشی بگید درس بخونم لوس بازیه که حالا که تو نی نی سایتی به خودت بگی پست مرتبط با درس گذاشتم که وجدانت دردت اروم بشه وگرنه ادم بخواد درس بخونه میره میشینه میخونه دیگه، این مسخره بازیا رو نداره

هر چه تبر زدی مرا ، زخم نشد.. جوانه شد🌱
اگ مشاوره داری ک ازش کمک بخوا اگ نداری حتما بگیر منم اشتباه کردم نگرفتم الان کارم گِره خورده اگ ...

ی نفر دیگع هم هست باهام میخونه باهم برنامه نوشتیم که بخونیم 

2738
چون خودم ۱۸ سال درس خوندم، فرق درس خوندن و لوس بازی دراوردن رو میفهمم 😉  تو‌ ام الان این روشی ...

خواستم بدونم چیکار کنم 

شما نمی خوای کمک کنی برو 

همه ی آدما مثل هم نیستن 

چون خودم ۱۸ سال درس خوندم، فرق درس خوندن و لوس بازی دراوردن رو میفهمم 😉  تو‌ ام الان این روشی ...

همه ادما لوس نیستن . یه وقتایی مخ ادم هنگ میکنه از یکی دبگه کمک میگیره این که عیبی نداره 

بچه مردم الان با این سنش تو نی نی سایت چیکار داره واقعا؟ به نظرت سنش اصلا به این سایت و‌بارداری ...

من اونارو نزدم خودش بود منم حس عوض کردنشو نداشتم گفتم بزار باشع

2706