2737
2734
عنوان

شوهرای شماهم همینطورن؟

481 بازدید | 34 پست

وقتی سرمسئله ای ازش ناراحت بشم .به روی خودش نمیاره مثلا میگه خانم چیزی شده؟انگار ناراحتی؟

به روی خودش اصلا نمیاره..

خیلی عادی رفتار میکنه تا زمانی که مثلا بهش بگم واقعا نمیدونی چرا ناراحتم بعد میزنش به شوخی وخنده وخندوندن من ..

حرصم میاد وقتی عادی رفتار میکنه گه انکار هیچ اتفاقی نیوفتاده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش میگم خب بیا راجبش صحبت کنیم و حداقل عذرخواهی کن ..باشوخی وخنده آخرش میگه ببخشید ولی حرص میخورم خودش رومیزنه به اون راه که خانم چیزی شده؟

چرا ساکتی خانم؟ ودرباره مسائل روزمره حرف میزنه..

اینم بگم که درونگراست

2740

اره شوهر منم همینطوره

وقتی هم ک خیلی جدی دارم راجب یه موضوعی باهاش درد و دل میکنم باز سعی میکنه جدی نیگیره و همش میخنده

حتی یه وقتایی با گریه دارم حرف میزنم باز همینکارو میکنه

فکر کنم عرورشون اجازه عذر خواهی مستقیم نمیده بعد مثلا میخوان اینطوری دلمون رو به دست بیارن ک نتیجه عکس میده

بله اکثرشون همینن

دبروز ازیه نفر پول طلب داشتیم ۶۰۰تومن بود برش گردوند ریخت به حساب من چون شماره حساب شوهرم رونداشت ..بهش گفتم برای خودم باشه؟ 

با شوخی وخنده اون میگفت نه من میگفتم آره..منم آخراش بهم برخورد ریختم به حسابش...وناراحت شدم ازدستش قشنگ ازظاهرم معلومه هااا ولی اصلا به روی خودش نمیاره.

2706