2733
2734

مجردم و در شرف ازدواج

اصن خانومایی رو که وقتی از همسرشون خیانت میبینن به زمین و زمان فحش میدن، از موضع ضعف برخورد میکنن، گریه میکنن، گلایه میکنن، مستقیم و غیرمستقیم حتی التماس میکنن!!!! رو درک نمیکنم

بنظرم خیانت تو زندگی هایی اتفاق میفته که ریشه هاش پوسیده س

من قبل از اینکه ببینم ریشه های زندگی مشترکم پوسیده خودم میذارم میرم

و حتی خودم و اعصاب و روان و وقتمو درگیر گرفتن مهریه نمیکنم

و حتی گلایه و دعوا هم نمیکنم که چرا عاشقم نیستی

فقط میرم

حتی براش گریه نمیکنم 

هیچ ابایی ندارم از اینکه مستقل و تنها زندگی کنم 

یا حتی اگر بچه داشته باشم خودم تنهایی بزرگش کنم

اما برام مث جهنمه با مردی زندگی کنم که قلبا دوسم نداره و فقط ظاهری شاید برام هدیه ی روز زن بخره تا عاشق نبودن شو ماسمالی کنه

من کاملا تشخیص میدم اگر یه روز عاشقم نباشه 

خودمو گول نمیزنم

و میرم

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

نظرم این شما یه دختر مجرد تقریبا کم سن و سالی که بر اساس هیجانات سنت این عقیده رو داری و مسئله خیانت رو کامل درک نکردی

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم مثل تو . عاشق همسرم ولی جایی بفهمم دوستم نداره جنگیدن تا حدی معقوله بیشتر از اون میشه زجر دادن خودم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738
نظرم این شما یه دختر مجرد تقریبا کم سن و سالی که بر اساس هیجانات سنت این عقیده رو داری و مسئله خیانت ...

اوکی منم دلم میخاد حرفامو نقد کنی 

اگر وقت و حوصله داری بیشتر توضیح بده لدفن

کم سن هم نیستم 29سالمه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
تو نمیتونی تشخیص بدی که پوسیده یا نه همسرت عاشقته خب اما یلحظه هوس جنسی همسرت باعث میشه بهت خیانت ک ...

پس بی اخلاقه

اینم به درد نمیخوره

2706