2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میده ولی برای چیته؟

هورمونام نامرتبه...جوش کیستی میزنم...از وختی دیکتر رفتم اینو داده بهم خیلی پوستم خوب شده...حالا نسخم داره تموم میشه گفته دیگه نیا...میترسم قطع کنم دوباره بدتر شه..هیچی دیگ میخام بگیرم بخورمش تا یه سال

هورمونام نامرتبه...جوش کیستی میزنم...از وختی دیکتر رفتم اینو داده بهم خیلی پوستم خوب شده...حالا نسخم ...

دقیقا چون هورمونی ه میگم برا چیته...اصولا اسپیرونولاکتون درمان جوش نیست...مسکن و مقطعی ه...برو دنبال درمان اسسسساسی جوش هات...

هورمونهات بیشتر ب هم میریزه ها

2740
هورمونام نامرتبه...جوش کیستی میزنم...از وختی دیکتر رفتم اینو داده بهم خیلی پوستم خوب شده...حالا نسخم ...

من وقتی میخوردم پوست خیلی خوب بود..

تحقیق کردم دیدم‌کلی عوارض داره این قرصه فقط برای کسی خوبه ک وضعیتش وحشتناک باشه یعنی پراز جوش کیست..حتی پریودشم خیییلی بی نظم باشه و‌ پری نشه..من پریودم مرتب بود ولی کیست داشتم این قرصه رو‌میخوردم‌ پریودم کلا نطمش بهم ریخت..تو هم سایتم خیلیا دیدم میگفتن نخورین..

دیگه نخوردم

من وقتی میخوردم پوست خیلی خوب بود.. تحقیق کردم دیدم‌کلی عوارض داره این قرصه فقط برای کسی خوبه ک وضع ...

منکه صورتم جوش میزد همیشه کم اما همیشه صورتم جوش دات...پرویدیامم نامنظم بود..کیستم داشتم نوجونی الان سونو نشون نمیده..ولی میگن بعضی کیستا رو سونو نشون نمیده که میچسبن به گیرنده ها و شدیدا باعث جوش میشه..