2737
2739
عنوان

هفته دیگه عروسیمه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1815 بازدید | 107 پست

من جات بودم اون پولی ک برا تلار و عروسی میخام هزینه کنم با همسرم میرم ی تفریح توپ خوش میگذرونم ی لباس عروسم میپوشم میرم اتلیه یا ی یجای توپ عکس میگیرم و کلی خوش میگذرونم..چیه میخای ۴نفرو بیاری کلی تدارکات ببینی اخرشم کلی غر بزنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/s/ac/2294 منم گفتم هیچکی محبور نیس،برو به همه بگو هر کی دوست داره بیاد آخ ...

مگه قبلا بهتون که رفتین سرخونه زندگیتون کادو دادن؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2731
مامانت راست گفته دلت نشکنه خرج اضافه نکنی بهتره حالا خوددانی

اخه ما از نظر مالی خیلی مشکلی نداریم

تو این سه سال هم خونه خریدیم هم ماشین

در واقع من گفتم اگه جشن نگیریم بعدا تو دلمون میمونه

می‌دونی اونا میگن این که ازدواج کرده رفته سر خونه زندگیش حالا از عمد میخواد عروسی بگیره که کادو جمع کنه ما هم که باید بالاخره کادو بدیم اگه بریم عروسی 

اگه نمیرفتی سر خونه زندگیت همه میومدن الان انگار داری زرنگ بازی می‌کنی....

عروسی میگیرن دخترو بدرقه کنند بره تو خونه خودش نه تو که الان باید بچتم بزرگ می‌بود...

کاش می رفتی مسافرتی خارجی چیزی 

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر
2738

شاید فامیل فک کردن عروسی گرفتی که کادو بگیری ازشون 

چون پیش خودشون میگن اینا که باهم تو یه خونه ان چه دلیلی داره عروسی گرفتن 

من جای شما بودم برای اینکه به شعورم بر نخوره تالار رو کنسل میکنم غذای تالار و میوه رو بسته بندی میکنم میدم به نیازمند 

ولی آتلیه و عکس و ارایشگاهم رو حتما انجام میدم

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید

سلام سعی کن بهش فک نکنی فقط خودت بیشتر ناراحت میشی هر چی بیشتر فک کنی 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

بببین حتی اگ ۱نفرم اومد هرکی اومد قدمش سرچشم هرچی نیومد فدای سرت.ازصبح عروسی برای خودت شادباش هرکاری دلت میخواد بکن برقص بکوب شاد باش.ندار حسرت هیچی تو دلت بمونه تعداد مهمون مهم نیست اصلا مهم جو و شادی خودته همین.هرکیم نیومد توهم عروسی بچه هاش نرو همین .نه عمگین باش نه چیزس

من عروسیم ۴۰ نفر و دعوت کردم اصلا عمه و دایی رو دعوت نکردم خانواده های خودمون ۲۰ نفر شدن ۲۰ نفر هم دوستامون واسه ۸۰ نفرم تدارک دیده بود تالار گفتم اشکال نداره بیشتر دعوت نمیکنیم الانم راضیم 

2706