2737
2734
عنوان

ایا خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 72 پست
یعنی اصلا هیچی‌بهش نگم؟ اخه ببین قبلا خیانت کرده من رفتم ۱سال و‌نیم التماس کرد تمام فامیل و‌دوست اشن ...

اگه سابقه هم داره باید بگم احتمالش خیلی زیاده که بازم خیانت کرده باشه..اما مطمئن شو و اگه نمیتونی طلاق بگیری حداقل ساده ازش نگذر بازم تهدیدش کن و یه چند روزیم بزار برو و به راحتی نگذر

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت
به هیچ آدمی نمیشه صد در صد ایمان آورد  انسان ممکن الخطاست حضرت یوسفم که پیغمبر خدا بود خدا خو ...

خیانت اصلا اشتباه نیست عزیزم خیانت یه انتخابه اشتباه تعریف دیگه ای داره عزیزم بعد این اقا اصلا ما میگیم یبار اشتباه کرده بار دومم خطا میشه؟

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیانت اصلا اشتباه نیست عزیزم خیانت یه انتخابه اشتباه تعریف دیگه ای داره عزیزم بعد این اقا اصلا ما می ...

متوحه حرف من شدی شما؟

من نگفتم اشتباه کرده

گفتم بازم ممکنه این خطا رو انحام بده

وقتی خانم شرایط و قصد جدایی نداره گفتن این مسئله فقط عزتشو میاره پایین چون اون مثل قبل باز تکرار می کنه و ایشون باز سر زندگیش می مونه چون خودشون میگن جدا نمیشم

شما بهتر راهنماییشون کن

منم نظرمو گفتم

متوحه حرف من شدی شما؟ من نگفتم اشتباه کرده گفتم بازم ممکنه این خطا رو انحام بده وقتی خانم شرایط و ...

عزیزم شما همین الانم گفتین خطاهه اما چیزی نیست که خطا باشه عزیزم و اون انتخابشو کرده و درسته اسی میگه که نمیتونه طلاق بگیره و منم گفتم که حداقل میتونه ساده ازش نگذره و مثلا یه چند روزی بره یا تهدیدش بکنه چون اینجوری حداقل اصالتشو بیشتر حفظ میکنه تا به روش نیاره گلم

2731
الان از طریق یه اشنا ریز مشخصات زنه رو در اوردم متولد ۴۴ 😐

اوه 😐 شاید خطش بنام یه زنه سن بالاس ولی دست کس دیگس

2738
خودشم گفت من نوه دارم سنم بالاست ...😐

شاید دست نوه ای چیزیه خطش عزیزم بازم پیگیر باش سعی کن بفهمی

وای گناه شوهرمو شستم من شماره رو اشتباه سیو کردم بجای ۲. ۵ زده بودم شماره واقعا مال مکانیکی بود🤦😐

وای اسی مارم گناهکار کردی😂😂😂 بازم خداروشکر

وای اسی مارم گناهکار کردی😂😂😂 بازم خداروشکر

اره بخدا الان کای عذاب وجدان گرفتم تازه سریع زنگ زدم امار اون زن بیچاره رو هم دراوردم هی میگفت دخترم من نوه دارم تو میدونی من چند سالمه؟😬 خدا منو ببخشه بازم خداروشکر که هیچی نبود 🙏