2733
2734
عنوان

سلام بر خوبان نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از تو بعیده خیلی بعیده ........... انتظارم از تو با این همه بینش بیشتر از این حرفهاست ........

میخواستم  تو خصوصی بپرسم

ولی اینجا بپرسم ازتون

شماکه ازمن بزرگترین وعاقلتر

بنظر شما چرا باید با یه همچین عذابی روبه رو میشدم

حکمتشو میفهمم  دربارش فکر میکنم تصمیم میگیرم

بلند میشم  مصمم میشم

به ادمهای مثل خودم دارم کمک میکنم

ولی هنوزم  درد دارم  هنوزم گریه دارم

نمیتونم  کنار بیام

چرا باید اینجوری میشد؟

من تو زندگیم  بد هیچ کسو نخواستم

سرم تو کتابو درسه همیشه

تا میتونم محبت میکنم  اصلا بلد نیستم کسیو برنجونم

همیشه خدا مدنظرمه   

چرا باید اینجور بشه؟

کی جواب سوال منو میتونه بده؟

قلبم دیگه طاقتشو نداره

تا کجا فرار کنم ؟

میخواستم  تو خصوصی بپرسم ولی اینجا بپرسم ازتون شماکه ازمن بزرگترین وعاقلتر بنظر شما چرا ب ...

ببین خوب بودن وظیفه تک تک ما ادماس در این که شکی نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو هر قضایایی اول اول ادم خودشو ببینه گه چقددددددددددددددر شتباه کرده اول خودشو بازخواست کنه و بعد انگشت اتهام به دیگران ببخشید تو عموم میگم وقتی کسی با یک صدا دلش بلرزه بدون شناخت شخصیتی و دیدن قیافه ووووووووووو اون ادمو باید به نظر من اعدام کرد ............. خدا بهمون عقل داه عقل عقل عقل که سبک سنگین کنیم اگر اینو به دست بیارم چی از دست میدم اگر بیخیال بشم چطور وووووووووووووووووووووو 

2728
ببین خوب بودن وظیفه تک تک ما ادماس در این که شکی نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!! تو هر قضایایی اول اول ادم ...

خیلی با منطق صحبت میکنید

منو یاد خودم  قبل از این ماجرا میندازین

منطق  بالاترین ویژگی من بود 

اشتباهمو پذیرفتم

خودمو اعدامم کردم

نه یکبار  صدبار

امیدوارم براتون پیش نیاد هرگز

البته اقایون با خانما فرق دارن

اونسری هم گفتین صدا

ولی همش فقط صدا نبود 

اما هرچی بود غلط بود

خیلی با منطق صحبت میکنید منو یاد خودم  قبل از این ماجرا میندازین منطق  بالاترین ویژگی ...

منم دعا میکنم برای کسی پیش نیاد یا خدااااااااااااااااااااااااااااا ارزویم اینه بودن ادمها طوری نشه یکی بسیار اذیت بشه و یکی بیخیال خواهشا ادم مون کن خواااااهشا

شروع این ماجرای لعنتی با صدا بود و بعد مابقی ماجرا قبول دارم اما نقطه اتکاه و عطف صدا بود که این هم بسیاراشتباه بود و مابقی خود به خود بوجود امد....

بنده همیشه سعی میکنم تاوان اشتباهمو به گردن بگیرم و بپذیرمو و بیشتر برای حل مشکل مشورت بگیرم و کتاب بخونم و مشاوره ........ برای شما یه بحران هست که متاسفانه یکم مزمن شده با درایت و قکر درست میشه برگردی به سر جای اولت ....... بعضی این عقده ها بابت حیا و دین و شرع مونه که از بس نمیتونیم عنوان کنیم و بگیم حناااااااااااق میشه تو گلومون و همین هم باعث میشه خفه بشیم در نهایت .... پس انسان ازاده هر طوری که دلش میخواد ندگی کنه و همه حرفها رو به زبون بیاره تا جایی که عرف جامعه رعایت بشه وووووووووووووو