2737
2734
عنوان

کمک شیر خشک بچم نمیسازه انگار

1143 بازدید | 37 پست

اول بهش نان میدادم که خوب نبود وزنش زیاد نمیشد و رفلاکس داشت، عوض کردم اپتامیل دادم که رفلاکسش بدتر شد بردم دکتر گفت نان ای ار بده، اونم دادم وزنش تغییر نکرد بازم، دکتر گفت یا گیگوز بگیر یا بیومیل ای ار، بیومیل ای ار رو گرفتم از عصر دادم بهش الان یکم پیش هر چی خورده بود از دماغ و دهنش زد بیرون.... اه. خوابشم برد دیگه شیر نخورد بیچاره بچم. سه ماهشو تازه تموم کرده. الان یعنی بیومیل بهش نساخته؟ فردا گیگوز یگیرم یا چیکار کنم؟

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

دختر دوستم ریفلاکس داره

ببلاک AR رو با ایزومیل ان جی سوکروز فیری قاطی میخوره 

دکترتو عوض کن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر تپل شدن شيرشو نبايد عوض كني

شيري ك بسازه بهش بالا نياره دل درد نباشه خوبه.

گيگوز مال رفلاكس نيست

چربه براي دلدرد ايتا خوبه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
دختر دوستم ریفلاکس داره ببلاک AR رو با ایزومیل ان جی سوکروز فیری قاطی میخوره  دکترتو عوض ک ...

اتفاقا گفت ببلاک ای ار هم میتونی بدی من شنیدم یبوست میکنه ندادم

منم هزار تا شیر خشک واسه دخترم تست کردم آخرش بیومیل ساده دادم ولی معمولا نان به همه میسازه همون نان ...

نان میدادم دیگه اخه وزن نمیگرفت همشم استفراغ میکرد

اتفاقا گفت ببلاک ای ار هم میتونی بدی من شنیدم یبوست میکنه ندادم

رفلاکس فقط صبوری میخواد بچه برسه ۴ ماه غذا کمکی شروع بشه یکم راحت میشی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2740
منم هزار تا شیر خشک واسه دخترم تست کردم آخرش بیومیل ساده دادم ولی معمولا نان به همه میسازه همون نان ...

رفلکس داشت؟ نان بهش نساخت؟

به خاطر تپل شدن شيرشو نبايد عوض كني شيري ك بسازه بهش بالا نياره دل درد نباشه خوبه. گيگوز مال رفلاك ...

اخه نان که میدادم استفراغ میکرد وزنش اصلا خوب بالا نمیرفت

چیکار کنم الان میترسم بخوابم باز استفراغ کنه....

ببلاک  اچ ا بده بهش اگه میتونی شیر یارانه بهداشت بده اونا میگن خوبه

گیگوز چطوره؟ 

شیر یارانه از کدوماست؟

رفلاکس فقط صبوری میخواد بچه برسه ۴ ماه غذا کمکی شروع بشه یکم راحت میشی

الان تازه یه هفته ست ۳ ماهشو تموم کرده...

اخه نان که میدادم استفراغ میکرد وزنش اصلا خوب بالا نمیرفت چیکار کنم الان میترسم بخوابم باز استفراغ ...

من خودم ١٣ مزل شيو عوض كردم.

شما بايد اول بدوني علت بالا اوزتش از رفلاكسه يا الرژي

چون الرژي باشه بايد اصلا شير مخصوص بخورن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا