2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
دکتر داستینکس میده خارجیش به همین اسمه که هر شیشش حدود چهل تومنه و ایرانیش به اسم گلوکوفاژه که هر بستش فکر کنم چهار تومنه
دکتر باید تجویز کنه
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
تیروییدتو چک کردی؟ کم کاری تیرویید نداری؟
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
مامان خوشبخت من سوالت رو متوجه نشدم.

عزیزم پرولاکتین بالا مشکل حادی واسه نازایی نیست. با قرص ثابت نگهش می دارن و معمولا بعد از مدتی جواب می ده. خود من جواب گرفتم. استرس نداشته باش. استرس خیلی رو پرولاکتین تأثیر می ذاره. تأثیرش در این حده که حتی موقع نمونه خون گرفتن باید آروم باشی و گرنه به سرعت در خون می ره بالا. آرامش بهترین درمانه برای درمان نازایی.
2706