2737
2739

چ خوب، مث رمانا زوج زوج عاشق هم شن🤣😂

برای بار سوم اومدم پیشکسوتم  دوتا قبلی هارو خودم ترکوندم، ب دلیل دهن لقیم، هی اسم و فامیلم رو گفتم تو تاپیکا و چندبارم عکسم رو گذاشتم، دیگه قول دادم ب خودم ک حرفی نزنم راجع به خودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جلو خانواده نمیشه غلط خاصی کرد 

پس مشکلش کجاست؟؟

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

بستگی داره ارتباطتون درچه حدباشه اما من خودم احساس راحتی نمی کنم

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
خانواده من ابنکارو نمیکردن چون ما دوتا دختر بودیم با پسر دارا کمتر در ارتباط بودیم الان میگم حق ...

اره مامان منم همینا میگه با این تفاوت ک خودش پسر داره و با اونی ک میخواییم مسافرت دوتادختر داره و میگع یجوریه انگار 

2740
اخه مامانم میگه زشته انگار  همشون مجرده یجوریع😐🤕

تا حالا با فامیل هاتون مسافرت نرفتید؟

با عمو خاله دایی عمه  ای که پسر مجرد داشته باشن؟

ما بارها با دوستان خانوادگی مون رفتیم مسافرت پسرهاشونم همسن من بودن

خیلی عالی بود

داری میگی خانواده با خانواده 😐😐

زن عموم ۳ تا دختر داره

عمم  ۳ تا پسر 

همیشه میرفتن شهرستان خونه عمم میخوابیدن بقول خودشون خوش هم بودن

میدونی وقتی بزرگ شدیم همون پسر عمه ها کلی به دختر عموم توهین میکردن 

مامانم میگفت زن عموم زیادی دخترا شو در معرض  دید قرار داده

هرکسی رد شده یه توهینی کرده 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اره مامان منم همینا میگه با این تفاوت ک خودش پسر داره و با اونی ک میخواییم مسافرت دوتادختر داره و می ...

اتفاقا ما هم داداش داریم ولی کوچیکتر بود 

میدونی ممکنه این وسط اون پسرا بخوان دوس شن با دخترا 

فقط برا سرگرمی 

نه ازدواج ..

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉