2737
2739
زن عموم ۳ تا دختر داره عمم  ۳ تا پسر  همیشه میرفتن شهرستان خونه عمم میخوابیدن بقول خودشو ...

دیگه اون از بیشعوری پسر عمه هات بوده

یعنی چی در معرض دید ؟

واقعا نمیفهمم

چقدر طرز فکرها و عقاید باهم فرق دارن

دیگه اون از بیشعوری پسر عمه هات بوده یعنی چی در معرض دید ؟ واقعا نمیفهمم چقدر طرز فکرها و عقاید ب ...

اون که بله ولی مبدونی

من یه عموی دیکه هم دارم اونم سه تا پسر داره

به پسر عموم‌گفتن برو این دختر عمو رو بگیر برا ازدواج 

گفته بود اونا چاقن خیلی میخورن دوتا بشقاب برنج هر وعده میخورن

من از پس خرجش برنمیام‌

میدونی من میگم اگه نمیخوای دختر مردم بگیری  لااقل پشت سرشم حرف نزن ( این نشانه بیشعوری پسرعموم بود)

ولی خب مادرم میگه کاش اصلا زن عموم ( مادر ۳ تا دخترا)

اصلا دختراشو در معرص دید این اشغالا نمیذاشت که حالا پشت سر دخترشم حرف باشه

برای اینکه حرمت اون دختر حفظ بشه  بهش بی احترامی نشه .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون که بله ولی مبدونی من یه عموی دیکه هم دارم اونم سه تا پسر داره به پسر عموم‌گفتن برو این دختر ...

😮😮😮😮

بابا اینا خیلیییییی تباهن

چقدر طرز فکراشون داغونه

حالا مثلا بری غریبه رو بگیری از کجا معلوم اون چه شکلی باشه طرز رفتاراش ؟ چقدر بخوره ؟ چجوری لباس بپوشه و و و .....

😮😮😮😮 بابا اینا خیلیییییی تباهن چقدر طرز فکراشون داغونه حالا مثلا بری غریبه رو بگیری از کجا مع ...

دقیقا رفت  دختر غریبه رو گرفت  باهم  رفتن ترکیه برا زندگی 

حدود ۴ سال  زندگی کرد  

طلاقش داد برگشت ایران( ماجراهاش  طولانیه

باز رفت فامیل گرفت .

کلا اون پسر عموم  داغونه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728