2737
2739

برعکس چون ال دی واسه کیست مصرف میکردم پریودی قوی از داشتم

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
این ماه اقدام کنم باردار میشم؟ اگه نشم دوباره پریود بشم خیلی حالم بد میشه نا امید میشم

عزیزم هر کس باردار شده همه گفتن همون ماهی بود که بهش فکر نکردیم تو هم اقدام کن ولی اصلا بهش فکر نکن که چی میشه . هر چی تو فکرش باشی بدتره من هودم بعد ۶ ماه باردار شدم‌همون ماهی بود که دکترم گقت تنبلی تخمدان داری گفتم پس اقدام نمیکنم تا درمان شم به اصرار شوهرم فقط یه بار اقدام کردیم که من اصلا ردشم خساب نمیکردم ولی شد

راستی من اصلاح سبک کردم قرص اووبوست و فرتیل اید هم میخوردم استرس هم نداشتم چون استرس مانعه بارداریه

برای سلامتی شوهرم یه صلوات هدیه به 
سلام  منم الان سيبل (يه نوع قرص جلوگيري) براي كيست مصرف ميكنم يك ماهه ،ماه بعد اقدام دارم شما ...

وای این تایم ۴ماه باردار بودم چن روز بعدش عمل شدم😂🤕

سلام عزیزم. ماه اخری ک ال دی خوردم پریود شدم دکتر برام لتروزول نوشت خوردم، چن روز بعد پریودی ۳تا آمپول زدم و باردار شدم

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
وای این تایم ۴ماه باردار بودم چن روز بعدش عمل شدم😂🤕 سلام عزیزم. ماه اخری ک ال دی خوردم پریود شدم ...

واي من همش استرس دارم كه چون قرص ضدبارداريه چندماهم عقب ميندازه

خداكنه بااين يه ماه بره كيستم،

كيست شما چندسانتبود؟

2706