2737
2739

بستگی ب خودتون داره

من تو خوراک لوبیا

قارچ.فلفل دلمه.سیب زمینی.گوشت.پیاز.گوجه.ی کوچولو ربع و ادویه جات میریزم 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه عشقمون هر روز بیشتر💑خدارو شکر 😍خونمون درس شده🏡همونجوری ک میخام😍خداروشکر🤲😍عروسیمون بخوبی برگذار میشه👰🏻🤵خداروشکر😍کلی اتفاق خوب افتاده برای همهخداروشکر😍😍😍                        انرژی+++++++

پیاز داغ فراوون

زردچوبه و فلفل سیاه و رب بزن تفت بده با لوبیا پخته و قارچ و سیب زمینی نگینی ریز(سالادی)رو بهش اضافه کن

من لوبیا رو شب قبل خیس میکنم بعد میپزم کامل آبشو میریزم و بعد مراحل بالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

لوبیا رو از شب قبل بزار خیس بخوره بعد بزار بپزه لوبیاهات که در حال پختن سیر رنده کن یه تف کوچک بده بعد رب و ادویه بزن وقتی سرخ شد یکم آب جوش بریز تو سست رقیق بشه بعد که لوبیا پخت نیم ساعت آخر بریز روش بزار نیم ساعت باهم بپزه و به غلظت دلخواهت برسه اگرم سیر دوست نداری به جاش پودر سیر بریز

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

لوبیا رو بریز تو زودپز تا بپزه بعد پیاز سرخ کن وقتی سرخ شد زردچوبه و یکم رب یکمم سس کچاپ بریز و با پیاز یه کوچولو تفت بده بعد به لوبیا پخته شدت اضافه کنو یه ربع دیگه رو گاز بجوشه قارچم دوست داشتی بریز

2740

با این روش درست کن : 

لوبیا چیتی رو از روز قبل خیس کن . رب رو به همراه زردچوبه تفت بده بعد بهش آب ،لوبیا چیتی،سیب زمینی پوست کنده ،و پیاز پوست کنده + نمک اضافه کن و اجازه بده بپزه .. بعد از پخت سیب زمینی و پیاز رو خوب به کن به همراه چند قاشق لوبیا .. بعد مجدد به ظرف برگردون و اجازه بده حسابی جا بیوفته و غلیظ بشه .. قارچ هم اگر دوست داشتی اواسط پخت اضافه کن 

با این روش درست کن :  لوبیا چیتی رو از روز قبل خیس کن . رب رو به همراه زردچوبه تفت بده بعد بهش ...

دلم اون سالادع رو خاس☹️

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

پیاز داغ درست میکنی سیب زمینی مربع خورد میکنی توش زردچوبه و نمک و فلفل میزنی لوبیا هارو از شب قبل میذاری خیس بشه و آبشو میریزی بره ک نفخش بره بعد میریزی توشو آب جوش میریزی میذاری بپزه بعد سه ساعت توش رب میزنی و زیرشو کم میکنی تا جا بیوفته اگه زیاد بپزه حسابی غلیظ میشه اگ وقت کم داشتیو آبش غلیظ نشد دوقاشق نشاسته رو با آب سرد کامل حل کن بریز توش  غلیظ میشه این فوت کوزه گریش بود میشه قارچم ریخت..بنظرم هر چی فلفلش بیشتر باشه خوشمزه تر میشه البته تا جایی ک تند خور باشین

اومدم توضیح بدم دیدم دوستان کامل و جامع گفتن

یه غذای عالی و پروتئینی و مقوی

من که عاشقشم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من اول میزارم لوبیا بجوشه نفخش بره ابشو میریزم دور اینجوری رنگشم بهتر میشه بعد میزارم تو زود پز بپزه لوبیاش. 

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

لوبیا از قبل خیس کن . پیاز داۼ درست کن بهش اگه دوست داشتی فلفل دلمه و سیر بزن بعد رب بزن .ادویه هم بهش اضافه کن کمی آب بریز روش بزار آروم قل بزنه مراقب باش نسوزه . لوبیا ها رو بزار تو زود پز نیم ساعته می پزه بعد به سس اضافه کن بزار نیم سالتم تو سس بپزه غلیظ بشه .اگه دوست داشتی کمی سیب زمینی و قارچم اضافه کن

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
2706