2737
2739
عنوان

گریه و استرس

165 بازدید | 7 پست

دو ماه باردارم اکثرش گریه و ناراحتی و استرس داشتم

از دیشب همش ای فکر میکنم نکنه قلب بچم واستاده نکنه بچم مشکل و مریضی پیدا کنه 

دارم دیوونه میشم

تو را خدا یه چیزی بگید آروم شم نه اینکه...

اونایی که موقع باداریشون دعوا و گریه داشتن بچشون حالش خوبه بدنیا اومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من

متاسفانه  بچمو از دس  دادم،

طفلکی داخل رحم آبش کشیده شده بود خشک شده بود و به رحمم چسبیده بود 😔😔

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
2728

من اون موقع دو نیم ماهم بود همه چی اوکی بود از یه طرف اثاث کشی کردم از طرفیم با شوهرم بحثمون شد قهر کردم رفتم خونه بابام اونجا یدفعه  ازم آب اومد ولی رنگش قهوه‌ای بود رفتم سونو گف هماتوم آوردی و بزرگه  دکترم شیاف داد و گف استراحت مطلق اما بازم نتونستم استراحت کنم خلاصه بعد چند هفته رفته بودم غربالگری متوجه شدم دوهفته ارز دس رفته 😔😔فداش بشم من چسبیده بود به رحمم خشک شده بود 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
2740