2733
2734
عنوان

خانمای خانه دار میشه بیاین کمک

269 بازدید | 19 پست

من مستاجرم،،،، چاه کف آشپزخونه گرفته بود من رفتم یه محلول لوله باز کن خریدم و اولین بار بود استفاده کردم و ریختم تو سینک،، ولی لوله زیر سینک پوکید و اسید ریخت تو کابینت زیر سینک و کف آشپزخونه،  بعد تو کابینت زیر سینک جوهر نمک و وایتکس، وظرف ترشی ها بود،  اومدم تند تند اینا رو در آوردم همون موقع که مبادا سوراخ بشه و باعث خطر بشه،، تازه فقط چند قطره ریخت رو دستم،، که سوخت وتاول زد،، الان سینک سیاه شده،، و کاشی کف آشپزخونه لکه سفید شده،، صاحبخونه هم گفته خونه همون طور که دستتون هست همون طور تحویل میگیرم،، به نظرتون راهی هست سیاهی سینک و سفیدی کاشی از بین بره

ای خداااا

دختر چقدر خرابکاری کردی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا فدای سرت

دستتو درمان کن بدتر نشه

دختر خوب نباید تو سینک میریختی

باید تو انتهای لوله خروجی فاضلاب دستشور سینک میریختید خب

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
2731
خیلی گند زدم،، اصلا فکر نمیکردم اینقدر خطرناک باشه

اره تجربه نداشتی...منم راستش سینکو اونجوری کردم ومستاجرم اگه کسی راهی گفت لطفا منو ریپلای کن،لایک نه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
دستم رو زیر اب سرد گرفتم،، فقط تاول زده،  کسی نگفت کجا باید بریزم،، نمیدونستم

اشکال نداره

سیاهی سینک با ریکای سیاه برطرف میشه

کف سرامیکم پدر نانو بگیر بزن میره

دستتونم حتمآبانداژ کنید عفونت نکنه

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
جلاسنج بگیر باهاش بساب میره فقط با جلاسنج میره برق میزنه 

دستت درد نکنه از کجا باید بگیرم؟

دستت درد نکنه از کجا باید بگیرم؟

اینایی که وسایلای خونه مثل پیچو مهره و شیر آلات اینا دارن من خودمم یبار قشنگ جوهر نمک ریختم بخیالم سابیدم تمیزمیشه شد عین ذغال سینکم با همون جلاسنج پاک کردم شد عین روز اول

2706