2737
2734

نمیدونم وسواسی گرفتم یا چی😂😐همش درحال تمیز کردن خونه ام هفته ای دوبار کابینت ها پاک میکنم خونم تمیزه ولی همش جارو دستی میکشم پنجره ها پاک میکنم تلویزیون میز تلویزیون حمام سرویس بهداشتی زود زود میشورم شما هم مثل منید یا من وسواسی گرفتم؟

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

اوه بیخیال 

البته با بچه کوچیک خونه همیشه کثیفه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر روز

یعنی شما هم هرروز کابینت اینا پنجره اینا پاک میکنید؟

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
2731

هفته ای یه بار . شاغلم نمیرسم . ولی روتین تمیز کردن گاز و اینا بعد هر اشپزی هست . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
اوه بیخیال  البته با بچه کوچیک خونه همیشه کثیفه

بچه ندارم

جارو دوبار سرویس ی روز در میون کابینتا هم وقتی ظرف میشورم دستمال میکشم گازم هفتگی

پیش ب سوی لاغری و سلامتی 😊😇قد ۱۶۳ وزن فعلی ۶۹ هدف اول ۶۲ هدف دوم ۵۶ با تکیه بر تلاش🌻۱۷ اردیبهشت:۶۷.۶۰۰🧜‍♀️۲۵ اردیبهشت ۶۶.۵۰۰🧜‍♀️۳۱ اردیبهشت ۶۵.۴۰۰صعود به گروه آبی💙🧜‍♀️۸ خرداد ۶۵.۳۰۰🧜‍♀️۲۹خرداد ۶۴🧜‍♀️
هفته ای یه بار . شاغلم نمیرسم . ولی روتین تمیز کردن گاز و اینا بعد هر اشپزی هست . 

موفق باشی عزیزم😍

2738
جارو دوبار سرویس ی روز در میون کابینتا هم وقتی ظرف میشورم دستمال میکشم گازم هفتگی

همه جای کابینت ها؟

جاروبرقی هفته ای یبار ک همسر زحمتشو میکشه

تمیز کردن سرویس هم با ایشونه

گردگیری معمولا ۲،۳ بار در هفته

جارو شارژی هم معمولا بعد خوردن غذا یا ریخت وپاش دخترم

اجاق ک بعد هربار غذادرست کردن همون موقع تمیز میکنم

کابینتم شاید ماهی یبار

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
کابینت و شیشه ها که هرروز نه ولی بقیه ش حداقل یه روز در میون قبلا هرروز بود..الان کردمش یه روز درم ...

اینجا آب کمه پول آب هم زیاد میاد مبخوام دیگه هفته ای یکبار سرویس بهداشتی ها بشورم من بچه ندارم همون‌جوری تمیز میمونه من وسواس دارم زود زود پاک میکنم

2706