2752
2734
عنوان

دکتر متخصص حرکات اصلاحی

2507 بازدید | 9 پست

سلام و خسته نباشید... 

دنبال ی دکتر متخصص حرکات اصلاحی توی شیراز هستم. 

19 سالمه اما بدنم خیلی ضعیفه و وقتی برنامه عادی توی باشگاه بدنسازی رو استفاده میکنم حس میکنم بیشتر ضعیف میشم برای همین دنبال ی دکترم لطفا اگه اطلاع داری بگید سریع!!! 

میخوام زود شروع کنم حداقل قبل درسا بتونم یکم سیستم بدنمو تنظیم کنم. 

عزیزم منم دارم حرکت اصلاحی میخونم شخصی بپرس کمکت میکنم،یه استادم میشناسم آقا هستن اگر مشکل نداری پیج ...

سلام نتونستم شخصی پیام بدم... بار اوله دارم استفاده میکنم از نی نی سایت... بلد نیستم... 

اون فردی که گفتید شیرازه؟ چون برای چکاپ باید برمو...

و اگه اشکالی نداره میتونید بگید چرا رفتید دکتر برای حرکات اصلاحی؟ و مشکلتون حل شد؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم منم دارم حرکت اصلاحی میخونم شخصی بپرس کمکت میکنم،یه استادم میشناسم آقا هستن اگر مشکل نداری پیج ...

سلام ببخشید دختر من ۵.۵ سالشه موقع راه رفتن پاهاش رو رو به داخل می‌زاره .متخصص ارتوپد بردم گفتش از لگنش هست و ۱۷سالش شد بیارش عمل کنه.حالا میخواستم ببینم با حرکات اصلاحی درست میشه؟اگه دکتر خوب تهران برای حرکات اصلاحی میشناسید بهم معرفی کنید

سلام ببخشید دختر من ۵.۵ سالشه موقع راه رفتن پاهاش رو رو به داخل می‌زاره .متخصص ارتوپد بردم گفتش از ل ...

من کلینیک حرکات اصلاحی دکتر گلشنی رو پیشنهاد میدم. هم آنلاین میتونید باهاشون کار کنید و هم حضوری. ارتوپدی فنی هم دارن برای تهیه صندل و کفی اگر که احتیاج باشه. توی گوگل بزنید حرکات اصلاحی دکتر گلشنی براتو سایت رو میاره که آدرس و تلفن داره. گوگل ریویو هاشون رو هم میتونید بخونید

سلام دکتر خوب ومجرب پیدا کردین؟؟

نه بعد این همه مدت کسی چیزی نگفت ولی یک پیج اینستا پیدا کردم برای یک مدل ایرانی در کره هست کلاسای اصلاح ستون فقرات اصلاح فرم پا وغیره میزاره اسم این ورزشSNPE هست به صورت ویدئو ضبط شده با پشتیبانی بهت میدن و کلاسای خصوصی هم داره هزینش زیاده برای همین منتظرم پولام جمع بشه بگیرم. میگن عالیه