2733
2734
امسال میره نهم یک سال جهشی خونده معدلشم همه ایتداییشش 20 پارسال19/86و امسال19/93 به ریاضی و تجربی هم علاقه داره و منو پدرش می گیم تجربی خودشم تجربی دوست داره یعنی پزشکی و برابر تجربی عاشق ریاضی هم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربی به نظرم تلاااااااااااتش میخواد دردسرش زیاده ریاضیم برا خانوما خوب نیست این نظر منه
کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731
منم با معدل 19 و نیم با اینکه عاشق تجربی بودم ریاضی انتخاب کردم و بعدا برا دانشگاهم ریاضی خوندم ریاضی رو باید واقعا عاشقش بود وگرنه خوندنش خیلی سخته تجربی هم ب شدت سخته اما ریاضی یه رشته خشکه آدم خاص خودشو میخواد باید روحیه شو داشته باشه آدم ب نظرم تجربی رشته ی شیرین تریه
2738
جملم حقیقت محض البته راست میگن روحیش خیلی مهم خون ببینه حالش بد بشه فایده نداره من هروز میگم چرا نرفتم تجربی الان بیکار نبودم ولی محیط بیمارستان رو که میبینم حالم به هم میخوره استعداد یابی حتما ببرینش خیلی موفقتر میشه
2706