2733
2739
عنوان

کنکور تجربی و زبانو عالی دادم به به😍🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 48 پست
بقیه رشته هام سختی خودشو داره ها ولی رقیب های تجربی یجورین که دست و پاشونم قطع کنی باز کم نمیارن میا ...

اها بله🥺😍

_کوفت میقولی؟! من کیستم؟! از کجا امده ام؟!                                                  جواب سوال این است که من فرزند کوچک خانواده: مرض و زهرمار هستم از زبان شما در اوج عصبانیت تلفظ میشوم        مرض بابامه   زهرمار مامانمه              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خیلی راحت شدم وقتی یاد اون شبها وروزها می افتم گریه ام میگیره هنوزم شوک هستم یعنی تموم شد ؟ آخيش بالاخره غول کنکور رو شکست دادم هوررررررااااا

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
خیلی خوشحالم ک میتونم الان فیلم مورد علاقمو ببینم و تا شب بخوابم🤩

حق داری حتی منم ک هیچی نخوندم امسال بازم عذاب میکشیدم ولی حالا راحتم ک تموم شد رفت.وسط خوشیا یادم میومد ک کنکوری هست و منم هیچی نخوندم😂😂خوشحالم ک گذشت الان هدفم علوم تربیتی پیام نور شهرمونه😄

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸

منم واسه سال ۴۰۲ثبت نام کردم واسه کنکور ..۲۵شروع میشه ..کارنامه خرد ثبت نام کرد .واقعا ارزش داره .تجربی خیلی قشنگه .انشالله هر چی دلت بخواد قبول بشی .گفتی پول ،🥴من گوشیمو فروختم بخاطرش این کلاسا .همین ک دستمه باید فردا پس فردا بدم بره.ی نوکیا معمولی خریدم 

2740
حق داری حتی منم ک هیچی نخوندم امسال بازم عذاب میکشیدم ولی حالا راحتم ک تموم شد رفت.وسط خوشیا یادم می ...

نگران نباش امسال خیلیا چیزی نخوندن فقط امیدوارم واسه ۱۴۰۲ عمومی هارو حذف نکنن واقعا بچه ها گناه دارن 

منم واسه سال ۴۰۲ثبت نام کردم واسه کنکور ..۲۵شروع میشه ..کارنامه خرد ثبت نام کرد .واقعا ارزش داره .تج ...

افرین عالیه اره گوشی خیلی ارزش نداره منم هفته ای یبار گوشیمو چک میکردم 

2706