2726

اقا به به تا الان عین جنازه افتاده بودم رو تخت از صبح تا شب خواب نتونستم زودتر بگم 

کاربر قدیمیم واسه کنکور رفتم 

سال اولمه ایشالله امسال پیراپزشکی های خوب🤩 شاید خدا یه نظری بم بکنه پزشکی شهرستان یه جای پرتم شد دعاا کنید فقط 

کنکور زبانم ک چیزی نبود چون از بچگی اموزشگاه میرفتم الان خیلی خوشحالم میتونم ادامه بدم مدرک زبانمم بگیرم تموم شه 

ازادی بعد کنکور خیلی حال میده به شرطی ک من بتونم از تخت پاشم😂🤧 

ولی در کل پیشنهادم بهتون اینه ک تجربی نرید اگه خیلی اعصاب فولادی دارید و پدر مادرتون پولدارن برید واقعا کنکور تجربی وحشیانه ست  من هر شب توبه میکردم😂   خانواده م معمولیه وضعشون بازم با این حال ۲۰-۳۰میلیون خرج کتاب و کلاسام شد انلاین بود مارو تا یک صبح نگه میداشتن از اونور ۵ پامیشدیم اصن جوونی قرار نیست بکنم هنوزم نمیدونم ارزششو داشت یا نه ولی بالاخره این راهی بود ک انتخاب کردم دلم نیمد ولش کنم  

موفق باشی منم میخوام برم تجربی😍❤️

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی واقعا این همه که میگن تجربی سخت و اذیت کننده اس؟

ایشالا موفق میشی عزیزم♥️

_کوفت میقولی؟! من کیستم؟! از کجا امده ام؟!                                                  جواب سوال این است که من فرزند کوچک خانواده: مرض و زهرمار هستم از زبان شما در اوج عصبانیت تلفظ میشوم        مرض بابامه   زهرمار مامانمه              
یعنی واقعا این همه که میگن تجربی سخت و اذیت کننده اس؟ ایشالا موفق میشی عزیزم♥️

بقیه رشته هام سختی خودشو داره ها ولی رقیب های تجربی یجورین که دست و پاشونم قطع کنی باز کم نمیارن میان جلو  از این نظر سخته هر چند سیاهی لشکرم زیاد دارن 

2706