2737
2734
عنوان

داشتم تاپیک هارو میخوندم،دیدم چقدر....🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 74 پست
شعار نمیدم اینجام کسی منو نمیشناسه ک بخوام پر بدم اما من با ترک پوست و لک و تیرگی کامل لخت تو خونه ...

هر کجا هستی بدون که االگوی منی😉به امید روزی که همه زنا مثل شما باشن قوی و قابل احترام

پناه میبرم به خدا از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده ام... در سرزنش کردن محتاط باشیم وقتی نه از دیروز کسی خبر داریم و نه از فردای خودمان...💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از بس فضای مجازی جای محکم و بالایی بین ادما گرفت مردا زنشونو مقایسه میکنن شوهر من انقدر ازم ایراد میگیره که حالم داره از خودم بد میشه میگم یعنی انقدر لاغرم و.......

چون مدام داره عکس زنای..... میبینه یا سایتای پ...ورن

من خودم اسیب دیده س روحم از شوهر بی احساس از بس تحقیر و توهین شنیدم 

هر کجا هستی بدون که االگوی منی😉به امید روزی که همه زنا مثل شما باشن قوی و قابل احترام

دورت بگردم مهربون

من هربار زمین خوردم دوباره بلند شدم نذاشتم کسی بم ذره ای ترحم کنه

همیشه مغرور اما مهربون بودم

خدام معجزه زیاد در حقم کرد

امیدوارم همیشه موفق باشی و فقط میتونم بت بگم خودتو باور داشته باش تو ب هیچکس محتاج نیستی به هیچ بنده ای جلوی هیچکس هیییچکس بابته هیچی سرخم نکن

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم
2738
از بس فضای مجازی جای محکم و بالایی بین ادما گرفت مردا زنشونو مقایسه میکنن شوهر من انقدر ازم ایراد می ...

اره درست میگی 

خیلی راحت شده مردا راحت با هر زنی میتونن ارتباط داشته باشن خیلی کمن ادمایی ک درست استفاده میکنن از این فضا

اره درست میگی  خیلی راحت شده مردا راحت با هر زنی میتونن ارتباط داشته باشن خیلی کمن ادمایی ک در ...

اره دقیقا البته ما زنا خیلی بی معرفتیم نسبت به هم . شوهر من بهم خیانت کرد زنه میگفت چته چون خودت خرابی فکر میکنی منم خرابم !!!!خب اون اومد تو زندگی من بعد من خرابم؟؟؟؟

تف....

دورت بگردم مهربون من هربار زمین خوردم دوباره بلند شدم نذاشتم کسی بم ذره ای ترحم کنه همیشه مغرور ام ...

🤍🌻

پناه میبرم به خدا از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده ام... در سرزنش کردن محتاط باشیم وقتی نه از دیروز کسی خبر داریم و نه از فردای خودمان...💙
2706