2733
2734

روز ۲۳سیکلمم 

لکه بینی دارم ولی خون تازه نمیاد

فقط دستمال میذارم خون ابه ای میشه

یا موقع ادرارکردن لکه خون میبینم

هفته دیگ موعدمه احتمال داره حامله باشم؟؟؟

بیبی چک گذاشتم خیلی خیلی کم رنکه هاله دیدم جوری ک شوهرم میگفت نمیبینم و متوجه نمیشد انقدر کم رنگه تو عکس هم معلوم نیست

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

لگن درد و پا درد هم دارم امروز

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
احتمالش هست شاید لانه گزینی بوده

وای خداکنه پریود نشم همش حس میکنم الانه ک پریود شم

ولی لک زیاد دیدم