2733
2734
خودت  اذیت نکن ‌.طلبیدن فقط به رفتن نیست.اقوام ما هرسال از طرف شرکتشون رایگان میبرنشون از پول د ...

دقیقا 

دلم خیلی میگیره من وضع مالیم بد نیست ولی اونقدر نیست که هر سال برم به قول شما مزایا هم ندارم یعنی آقا من رو دوست نداره ؟😭اینطوری دلم میگیره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برادوستم دعاکن سال بعد با  نی نی تو بغل باماشین خودشون بیان پابوس امام رضا رو به جوادش قسم بده دامن دوستمم سبز شه   @آرام۰۰۰    

برا ی شفای مادرم صلوات میفرستی بودم انداختنم بیرون دوباره برگشتم
2728
مگه میشه نخواد؟

کسایی رو میشناسم که خیلی خوبه خیای اسم حرم میاد اشک میریزن اما نمیتونن برن زیارت چون پول ندارن حتی کپ که با کاروان برن 

ولی کسی رو میشناسم که ظاهر زندگیش هم آزار بقیه است ولی سالی چند بار میره 

رفتی حرم برای من هم دعا کن 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
کسایی رو میشناسم که خیلی خوبه خیای اسم حرم میاد اشک میریزن اما نمیتونن برن زیارت چون پول ندارن حتی ک ...

بنظرت زیارت اونا قبوله؟

تازه بارشون سنگین تره امام رضا هم بطلبه هم زیارت رو قبول کنه❤️

انشالله تو همین ماه ها میری❤️

میشه برا منم دعا کنی؟😢 بگو کارام درست شه بطلبه من برم😢

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)
دلت نگیره میطلبه دعا میکنم همین الان طلبیده بشی اصلا❤️

ن بطلبه هم نمیتونم برم بیمارم😭دعا کن خوب بشم دیروز کلی گریه کردم زیارت از راه دور کردم و پیش آقا گریه کردم که خوب بشم

2706