2733
2739

خواهش میکنم هر کی میبینه بی تفاوت نگذره تو نظر سنجی شرکت کنه و گزارش ندین منو لطفا تا الان 4 بار بلاک شدم

من و اون نمیدونستم فکر میکردیم سالم هستیم بعد خواستگاری فهمیدم که خونمون نمیخوره به هم و بچه مون احتمال زیاد تالاسمی میشه حالا من میتونم ازدواج کنم ولی اون نمیدونم با اون کار چیکار کنیم اخه اون گفت که سالم سالمه از همون روز اول 

تعداد رای : 96
نظرسنجی
ازدواج میکردم باهاش با مشکلات میساختیم
13
13%
بیخیال میشدم دو نفر مجرد میموندیم
9
9%
با هم ازدواج میکردیم بدون بچه ادامه میدادیم
33
34%
ولش میکردم میرفتم با یکی دیگه
41
42%

اون کار یعنی چه

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
2731
2738

احتمالا ازش بچه داری درسته؟یه کم برای نطرسنجی دیر نیست عزیزم؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2706