2733
2734
عنوان

امشب داره میاد خواستگاری

450 بازدید | 21 پست

خودم که مامان دو تا نی نی ام😍

برای خواهری، داره خواستگار میاد، سنتی با خانواده ی خوب، البته میگم سنتی ولی خب ظاهراً داستان عشق و عاشقی هست از طرف آقا 😉

کلی با آبجی حرف زدیم

اول اینکه خواهش میکنم برای خوشبختیش یه صلوات بفرستید ❤️

دوم اینکه اگر نکته یا سوال خاصی بنظرتون میرسه که برامون مفیده بگید، منتظریم.

دم همگی گررررم 😍😍

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️

چیزی ب ذهنم نمیرسه انشاءالله اگه صلاحه بهم برسن و خوشبخت بشن 😄

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشبخت بشن

کاش منم برام کار جور بشه برم سر کار

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
چیزی ب ذهنم نمیرسه انشاءالله اگه صلاحه بهم برسن و خوشبخت بشن 😄

مرسی عزیزم ❤️

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
2740
ان شاءالله هر چی صلاحه همون بشه و خوشبخت بشن الهی.... همیشه به خوشی 

ممنون، ان شاالله در حق خودتون اجابت بشه

بابت انرژی مثبتی که دادین دم شما گررررم❤ خبر قشنگیه ، آدم قلبش اکلیلی میشه با شنیدن این حرفا😊

قربون شما😍😍😍 دعا کنید براش❤️ خواهرم خیلی مهربونه

انشالله اگه آدم خوبیه ازدواجشون جور بشه خوشبخت باشن

مرسی عزیزم ❤️ با دعای شما

2706