2733
2739
عنوان

وان

173 بازدید | 12 پست

کسی تا حالا وان رفته؟

جای قشنگیه؟

ارزش رفتن داره؟

چند ساعت راهه 

زمینی خسته کننده نیست ؟

تا الان به هرچی میخاستم رسیدم..به عشقم رسیدم؛خانوم معلم شدم؛ انتقالیم هم درست شد خدایا همیشه همینطوری هوامو داشته باش

نچ من فقط رفتم حموم(وان:شهری در ترکیه)

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه دهکده ست 

که همه جاشو پیاده میتونی بری

برای خرید خیلی خیلی عالیه

الان که تابستونه برای تفریحم خوبه

نه یه شب تا صبح راهه تقریبا

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐
یه دهکده ست  که همه جاشو پیاده میتونی بری برای خرید خیلی خیلی عالیه الان که تابستونه برای تف ...

قیمت ها برای خرید خوبه؟

تا الان به هرچی میخاستم رسیدم..به عشقم رسیدم؛خانوم معلم شدم؛ انتقالیم هم درست شد خدایا همیشه همینطوری هوامو داشته باش
یه دهکده ست  که همه جاشو پیاده میتونی بری برای خرید خیلی خیلی عالیه الان که تابستونه برای تف ...

پارک های آبی چطور

2740

برا تفریح چجوریه؟؟ هتل میشناسین قیمت مناسب؟ ویزا چجوریه؟

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
برا تفریح چجوریه؟؟ هتل میشناسین قیمت مناسب؟ ویزا چجوریه؟

عزیزم ما با یه تور میریم

یه خانمه س با دخترش 

دوست شدیم و میریم 

باید برید بگیرید دیگه

اونموقع گواهی کرونا هم میخواس الانو نمیدونم

اونجا غذا فوق العاده ارزونه

کباب داره مثلا درجه یک که اصن تو ایران وجود نداره

بد مثلا به ریال میشه ۱۵ هزار تومن😐

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐
قیمت ها برای خرید خوبه؟

مفت نیست اما نسبت به جنس ترک عالیه

پارک های آبی چطور

ما کریسمس رفتیم اونموقع تا زانو تو برف بودیم😂😂