2737
2739

سلام دوستان من پرسشنانه صبرو بردباری و سبک زندگی دارم که میخواییم ارتباط این دوتا رو بسنجیم

میخوستم ازتون خواهش کنم این پرسشنانه که برای پایان نامم‌ تکمیل کنید لطفا🙏🙏🙏

برخی از دوستان میفگتن سوالاتش خوب بود و به تفکر وادارشون کرده😊

خواهش میکنم کمک کنید خدا خیرتون بده

منم از قابل باشم برای شما عزیزان یه صلوات هدیه میکنم. انشاالله هر کی گرفتاری داره حل بشه.برای منم کمک‌کنید. خیلی وقت درگیر پایانمم.

اگر میتونید خودتون لطف کنید و اگر نه لینک روکپی کنیدبه کسی که میتونه ارسال کنید.امیدوارم خدا هم یه روزی  دست شما رو بگیره 🙏❤

https://form.avalform.com/view.php?id=29403932

این لینکشه

یا علی🌿🙏🙏❤

شما رونشناسی 

چند تا کتاب خوب خود سازی معرفی میکنید

میشه واسه ظهور امام زمانم دعا کنی آخه دوست داره بیاد نجاتم ن بده لطفا واسه این که یه گل داداش بده به هدیه امام رضا دعا کن یه صلوات بفرست الهی خیرشو ببینی خدایا امید اول آخرم خودتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره نمی دونم چرا انقدر تابلو بود و عجیب

حس کردم برگشتم دوره راهنمایی معلم پرورشی نشسته روبروم تا نصفه بیشتر نزدم اولا گزینه ها محدود بود و بعدا وسوالها بشدت سوگیرانه. 

دیفالتش این بود یک سری مسائل انجام میشه بعد روی کیفیتش سوال شده بود

😁

حقیقتا سوالا هیچ ربطی به صبر و بردباری نداشت 😁

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2738

زیادی طولانی بود بابا چ خبره

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

کامل کردم دو ساعت طول کشید😂🤧

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄