2737
2739
من رژیمو از امروز شروع کردم
حدود 10 کیلو اضافه وزن دارم کسی هست بخواد با من رژیم بگیره؟؟
کسی تا حالا این رژیمو گرفته چقدر کم کردید ؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناشتا : 2لیوان آب ولرم + 2 قاشق لیمو ترش تازه یا سرکه سیب

صبحانه :
نصف لیوان شیر کم چرب + 1 کف دست نان سنگک + 1 قاشق عسل یا 1 قوطی کبریت پنیر

ساعت 10 : 2 لیوان آب + 1 عدد میوه متوسط ( سیب یا موز یا پرتغال)

چهل دقیقه قبل از نهار : سالاد + ( کمی پودر پونه کوهی) هر لقمه سالاد 34 باز حتما جویده شود

پانزده دقیقه قبل از نهار : 2 لیوان آب + 1 عدد سیب با پوست یا 3 عدد زرد آلو

نهار
شنبه : 1 تکه جوجه کباب + 1 کف دست نان یا 2 قاشق برنج +سبزی خوردن

یکشنبه : 1 عدد تخم مرغ آبپز + 1 عدد سیبزمینی آبپز+ 1.5 کف دست نان+ سالاد

دوشنبه : 2 تکه گوشت خورشتی + 1 سیب زمینی آبپز + 1 کف دست نان + سالاد

سه شنبه : 1 کف دست نان + نصف سیخ برگ + سبزی خوردن

چهار شنبه : 1 تخم مرغ آبپز + 1 کف دست نان + سالاد یا کلا 2 عدد میوه با پوست

پنجشنبه : 1 کف دست نان + 1 قطعه مرغ یا ماهی کوچک + سبزی خوردن

جمعه : 1 قطعه ماهی کوچک یا نصف ماهی تن بدون روغن + 1 کف دست نان + سبزی خوردن

عصرانه :
چند عدد هویج + 1 عدد میوه متوسط

شام
: سالاد ( کاهو ..خیار ..گوجه...کلم...)
میتونی تو سالاد 2 قاشق کنسرو ذرت و کنسرو لوبیا و کنسرو نخود سبز بریزی از هر کدوم 2 قاشق..

حتما باید 2 قاشق روغن زیتون بریزی روی سالاد شب

هر لقمه سالاد 34 باز حتما جویده شود ( 33 بار فایدهای ندارد حتما 34 بار)
:36:

مواد آزاد ( هر وقت هر چه قدر بخواهید می توانید بخورید)

آب....کاهو...خیار....گوجه فرنگی...هویج خام ..کلم....چای ...قهوه....نوشابه رژیمی...
شکر مصنوعی....سبوس....

سهمیه روزانه

روزی 12 تا توت خشک یا 24 تا کشمش یا 1 عدد خرما ( اختیاری)

روزی ا لیوان شیر یا ماست کمچرب ( اجباری)

نوشیدن حداقل روزی 10 لیوان آب اجباریست

خوردن هر ماده ای که ذره ای حاوی قند یا شکر باشد مطلقا ممنوع

داروهایی که باید بخورید....

ماه اول
کپسول فولایرون و زینک 1 عدد بعد از شام ( جلوگیری از ریزش مو)+ قطره خوراکی اسنانس لیموترش باریج اسانس 4 قطره در 1 لیوان اب قبل از هر وعده غذا روزی 3 بار

ماه بعدی

کپسول مولتی ویتامین 1 عدد بعد از شام + کپسول کلسیوم 1 عدد بعد از عصرانه

اختیاری

اسلیم کوئیک ( 1 قرص نیم ساعت قبل از هر وعده ) کمک به سوخت و ساز بدن و کم کردن اشتها

تذکر:

1. روزی 1 ساعت پیاده روی کمک به تسریع در لاغری.

2. هر لقمه سالاد 34 بار حتما جویده شود .

چند نکته دوستانه ولی موثر در لاغری

1 . همیشه به جای آسانسور از پله استفاده کنید.

2. ماشین خود را خودتون بشویید.

3. در مهمانیها به صاحب میهمانی کمک کنید بیشتر برقصید و کمتر بخورید...

4. در عروسیها رقص را فراموش نکنید.

5. هنگام صحبت با تلفن راه بروید.

6.حتما کنترل تلوزیون و ماهواره رو قایم کنید و خودتون برای تعویض کانالها اقدام کنید.

2731
2738

لطفا گول اين آقاي مثلا دكتر جواهريان رو نخورريد همه اش كلاه برداري أولا كه ايشون متخصص تغذيه نيستن و دكتر عمومي چهار تا دستگاه أورده گذاشته تو مطب داره جيب خلق الله و خالي ميكنه ، ويزيت ٢٨٠ هزارتًومني ميگيره واسه رژيم هم جدا . تورو خدا گول اين شياد ها رو نخوريد يك كم كمتر غذا بخوريد اجازه ندبد اين ادمها با احمق فرض كردن شما جيب تون رو خالي كنن 

به نظر من خودتون رژیم بگیرید بهتره، برنامه زیره رو نصب کنید و هرچی دوست دارید بخورید اما کالری تون رو کم تر کنید، من عرض 3 هفته 6 کیلو کم کردم و انشالله بیشتر کم کنم، برنامه زیره بهت می گه که با ورزش چقدر کم می کنی و چقدر غذا بخوری، من نمی دونم برای سلامت آسیب داره یا نه ولی خب همش کمتر از 800 کالری دریافت می کنم و روزانه حدود 1000کالری می سوزونم، البته هر 1 ساعت خواب 70 کالری می سوزونه اگه ساعت های خوابتون رو حساب کنید با کارهای خونه که تو برنامه زیره هست خیلی راحت می تونید بفهمید چقدر کم می کنید، هر نیم کیلو وزن هم اندازه 3400 کالری فکر کنم مطمئن نیستم، توی یه کلیپی دیدم دکتر کرمانی گفت برای این که وزنتون ثابت بمونه وزنتون رو ضرب 30 کنیدهرچی در اومد کالری دریافتی تون می شه تا وزنتون ثابت بمونه، خب من روزانه 800 کالری استفاده می کنم، 1000 کالری بیشتر هم می سوزونم، تقریبا روزی نیم کیلو می ‌شه، البته من اکثر ورزشم به پیاده روی محدوده چون عالیه برا لاغری، توی برنامه زیره هم اگه ثبت فعالیت نرفت باید برید قسمت پر فایلتون و ثبت فعالیت رو تنظیم کنید و خوراکی ها رو به روز کنید تا بتونید هرچی دلتون بخواد ثبت کنید، حتما خوراکی ها رو به روز کنید چون در غیر این صورت محدودتون می کنه به چیز هایی که خودش می خواد، به هر حال نیازی نیست همش به حرف یه دکتر عمل کنید و برنامه ریزی شده عمل کنید، من حتی می تونم سالاد ماکارانی یا سالاد الویه بخورم چون کالری دریافتیم رو دارم کنترل می کنم، هر 5 کیلو به خودم جایزه می دم و غذایی که دوست دارم رو می خورم چون بازم می دونم چقدر کالری دریافت می کنم، شمارو نمی دونم اما من واقعا دارم نتیجه می بینم. 

مامان من بیمار دکتر جواهریان بودن خیلی سال پیش وقتی افسریه مطب داشت اخلاقشون اون موقع خیلی خشن بود اما مامانم از رژیمشون نتیجه گرفت اما بعد از چند سال دوباره وزنشون برگشت و مجبور شدیم مجدد به ایشون مراجعه کنیم الان مطبشون نیاورانه و عملا کار لاغریشون با دستگاهه و در کنارش یه رژیم معمولی که تو اینترنت میتونید پیدا کنید و جالب اینجاس که با خیلیا مشترکه(البته این تخصصیه شاید ممکن باشه رژیم چند نفر عینا یکی باشه)

اولین مشکل اینه که با وجود اینکه اخلاقشون خیلی بهتر شده ولی کارشون دیگه تعریفی نداره و خیلی هم گرونه به اجبار برای مامانم کار با دستگاه نوشت یکی از دستگاههاشم فریز بود اما به خاطر فوبیا دکتر قلب مامانم ممنوع کرد که از دستگاه استفاده کنه ۱۶ میلیون پول دستگاهها شد تازه برای یه دوره که ۶ میلیونشو ازمون گرفتن اما الان بعد از دو ماه و نیم ا وجود اینکه قانع شدن که مامان من ممنوعیت دارن هنوز پول مارو پس ندادن. یه سری ادم دروغ گو و کلاهبردارو استخدام کرده که فقط ظاهرسازی بکنه همشون قربون صدقه میرن اما الان که بحث پس دادن پول شده هیچکدومشون جواب نمیدن

یکیشون خانوم رز رهبر مشاوره نیاورانه خیلی بی ادب و دروغگوعه 

تورو خدا فریب نخورید هر دکتر دیگه ای برید بهتر از اینجاس که بنده ی جیبتون هستن موقع پول گرفتن با چرب زبونی قانعتون میکنن اما موقع پس دادن تازه اون روی پلید و بی ادبشونو میبینید

رژیم های دکتر جواهریان خیلی معمولی و عموما خیلی سخت هستند و با یه سرچ معمولی در اینترنت پیدا می شه - دستگاه هاش جیب خالی کن و دروغه - خودش و پرسنلش خیلی محترمند - پزشک عمومی هستند و متخصص تغذیه نیستند - از 5 کیلومتریشون هم رد نشید

لطفا گول اين آقاي مثلا دكتر جواهريان رو نخورريد همه اش كلاه برداري أولا كه ايشون متخصص تغذيه نيستن و ...

من ۴ سال پیش رفتم گرین لایف نیاوران، فکر کنید سال ۹۷ از من ۶ میلیون گرفت و دستگاههاش هیچ تاثیری نداشت و کنارش رژیم داد و جالبه هرکی لاغر میشه طبعا با رژیمه چون بالاخره کمتر خوردن آدمو لاغر میکنه اما ایشون با تبلیغات و استفاده کردن از خوشخیالی و بیخبری مردم اینو به عنوان اثر دستگاهها معرفی میکنه. به نظر من که خیلی روشهای لاغری رو امتحان کردم بهترین روش، تغییر سبک زندگیه، به سمت بیشتر کالری سوزوندن و کمتر کالری مصرف کردن حالا هرکی متناسب با زندگیش - همین و همین