2752
2734
ما قصد سفر به فرانسه تو عید نوروز داریم یه دختر دوسال و نیمه دارم می خوام بدونم خیلی سرد میشه؟؟؟
همیشه جمله ی "کاسه داغ تر از آش" برام خنده دار و مبهم بود... تا اینکه با ماکرویو آشنا شدم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم فرانسه مسلمان زیاد هست و کلی رستوران عربی داره که پشت درش نوشته حلال. ولی من اولین باره میشنوم برگر کینگ حلال داره. پیتزا پیتزارو مطمئنم مرغ و پیتزا حلال داره.
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
ما تابستون رفتیم سرد بود شبا باد میومد،بارون میومد ،منم بسرم دو سالش بود رفتم
رستوران ایرانى تو شانزلیزه هست غذاهاى حلال داره ،تو یه کوجه هست ما رفتیم غذاهاش خوب بود
خدایا به خاطر هر چى که بهم دادى و هر چى که ازم گرفتى ممنونم ،خدایا شکرتتتتتتتتتتتت
منم شهریور رفتم اولاش خیلى سرد بود شباش مخصوصا ایفل رو اگر میخواى برى بالاش خیلى سرده و معطلیش هم زیاد ما حقیقتا ساعت ٦ رفتیم تو صف بلیط ساعت ١٢:٣٠ از برج خارج شدیم حقیقتا هلاک شدم با بچه از سرما و جمعیت اون بالا
قبول انواع سفارشات فینگرفود - دسر و غذاهاى ایرانى و فرنگى پذیرفته میشود. ٠٩٠١٠٩٤٥٤٠٥
2706