2737
2739
عنوان

مشکل انزیم کبدی در بارداری

623 بازدید | 4 پست

خانما کسی اینجا تو بارداریش مشکل انزیم کبدی داشته؟اگه داشته بجز خارش دیگه چ علائمی داشته؟همه بدنش خارش داشته با فقط بعضی قسمت از بدنا؟من ۱هفتس شکمم خارش شدید داره و‌چون‌تو هفته هاب اخر بارداریم فکر میکردم که بخاطر ترک شکمم این‌خارشا عادیه ولی دیروز رفتم‌دکتر برام ازمایش کبد نوشت و از دیشب هم بعضی قسمتای پاهام خارش داره 

من اوایل شکمم بود‌جوش هم زیاد میزدم.الان پاهام بیشتره دستام کمتر.قراره دو هفته دیگه آزمایش بدم.امید ب خدا

شما جوش هم داری یا نه فقط میخاره؟

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اوایل شکمم بود‌جوش هم زیاد میزدم.الان پاهام بیشتره دستام کمتر.قراره دو هفته دیگه آزمایش بدم.امید ...

چرا ۲هفته‌دیگه،نمیتونی‌ زودتر ازمایش بدی؟هفته چندی؟من اره جوش هم زده ولی خیلی ریزه با چشم مشخص نیس فقط لمس میکنم‌ میفهمم جوش زده

2731
چرا ۲هفته‌دیگه،نمیتونی‌ زودتر ازمایش بدی؟هفته چندی؟من اره جوش هم زده ولی خیلی ریزه با چشم مشخص نیس ف ...

نه من جوشه واقعا.وسط ۲۳ ام.دکترم گفت مشکل خاصی فکر نکنم باشه حالا میخوای با ازمایش قندت بنویسم

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲