2737
2734
اصلاح سبک چیه منظورت؟ بعد ببخشید خرنوب و عسل و عرق کاسنی اینا جزو طب اسلامی میشه یا طب سنتی؟

ورزش ،حذف غذاهای مضر و غذاهای طبع سرد ،مدیتیشن برای استرس ،یک دوره ۴۰ روزه دستورات دکتر خیراندیش هم انجام میدیم به امید خدا بعد میربم برا ivf 

عزیزم این داروها رو دکتر سنتی به ما گفته بود 

💜                                                                                                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوست شوهرم این مشکلو داشت چون خانومشم با من دوسته برام تعریف کرده بود بیچاره خانومش خیلی بچه میخواس میومدن خونه ما انقد با پسرم اراد بازی میکرد معلوم بود چقد بچه هارودوس داره الانم خانومش حاملس خداروشکر مشکلشون حل شد اون سری خانومش میگف از ی سایتی ی متخصص پیدا گرفته رفته پیشش اسم دکترشو نمیدونم ولی فک کنم اگ اشتباه نباشه ی سایتی به اسم ماوراطب یا همچین چیزی بوده الان خانومش بارداره و ماه های اخرشم هست انقد براش خوشحال شدم که باردار شده نگم براتون.

2731
2738

اگر مشکل آزواسپرمی همسرت به خاطر مشکل ژنتیکی باشه با رژیم و دعا و طب سنتی و داروی شیمیایی حل نمیشه. میتونه از بیضه نمونه برداری بشه شاید توی بافت بیضه اسپرم باشه و بشه باهاش میکرو کرد. احتمالش کمه ولی غیر ممکن نیست.

اگه سنت کمه و زمان داری بهش وقت بده تا قبول کنه مشکلش رو. به خانواده شوهرت هم برسون که مشکل از پسر خودشونه که دست از سرت بردارن.