2733
2739
اصلاح سبک چیه منظورت؟ بعد ببخشید خرنوب و عسل و عرق کاسنی اینا جزو طب اسلامی میشه یا طب سنتی؟

ورزش ،حذف غذاهای مضر و غذاهای طبع سرد ،مدیتیشن برای استرس ،یک دوره ۴۰ روزه دستورات دکتر خیراندیش هم انجام میدیم به امید خدا بعد میربم برا ivf 

عزیزم این داروها رو دکتر سنتی به ما گفته بود 

💜                                                                                                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوست شوهرم این مشکلو داشت چون خانومشم با من دوسته برام تعریف کرده بود بیچاره خانومش خیلی بچه میخواس میومدن خونه ما انقد با پسرم اراد بازی میکرد معلوم بود چقد بچه هارودوس داره الانم خانومش حاملس خداروشکر مشکلشون حل شد اون سری خانومش میگف از ی سایتی ی متخصص پیدا گرفته رفته پیشش اسم دکترشو نمیدونم ولی فک کنم اگ اشتباه نباشه ی سایتی به اسم ماوراطب یا همچین چیزی بوده الان خانومش بارداره و ماه های اخرشم هست انقد براش خوشحال شدم که باردار شده نگم براتون.

2728

خب چرا تو خودتو قربانی این شرایط داری میکنی؟ اگه واقعا بچه میخوای جدا شو بعدم خانواده شوهرت در جرایانن پسرشون بچه دار نمیشه؟

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2738

اگر مشکل آزواسپرمی همسرت به خاطر مشکل ژنتیکی باشه با رژیم و دعا و طب سنتی و داروی شیمیایی حل نمیشه. میتونه از بیضه نمونه برداری بشه شاید توی بافت بیضه اسپرم باشه و بشه باهاش میکرو کرد. احتمالش کمه ولی غیر ممکن نیست.

اگه سنت کمه و زمان داری بهش وقت بده تا قبول کنه مشکلش رو. به خانواده شوهرت هم برسون که مشکل از پسر خودشونه که دست از سرت بردارن.