2737
2739

همینجوری میخام نظرات گهربارتون رو بشنوم۰😁

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه تابلوعه 

چجوری میفهمی

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌

اینقدر درگیرشون نمیشم برام مهم نیست نسبت به اونایی که راست میگن هم بدبینم دروغ که دیگه بدتر

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2738

من این برام سخته درکش چرا همه ی تاپیکا دعوا و گیس گیس کشی میشه😐😐😐😖😖😖

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
باور کن ۸۰ درصد کاربرا نمیتونن تشخیص بدن

من تو تاپیک که احساس کنم دروغه اصلا نظر نمیدم چون از یه جایی به بعد دیگه زیادی اقرار میشه مثلا بعضب خانما از بدی شوهراشون میگن دیگه اخرش جوری میگن که کافر اینکارو نمیکنه نمیدونم چرا

چجوری میفهمی

وقتی تازه عضو شده و تاپیک جنجالی میزنه چیزایی ک با عقل جور درنمیاد یا رمان گونه تعریف میکنه البته همه جوره اتفاق میافته تو جامعه ولی طرف تازه عضو شده شک برانگیزه

یکی تاپیک جنجالی زده بور بعد اومد همه اوناییو ک نظر دادنو تگ کرد معذرت خواهی کرد ک سرکارشون گذاشته😐😐😐😐😐😐

2706