2737
2739
عنوان

کسایی ک رشتشون تجربی بوده ...❤

97 بازدید | 9 پست

اگه تجربه یا نکته ای هست بگید ما استفاده کنیم💖

و اینکه چطور درس بخونم ک عقب نیوفته😂

من تا یادمه همیشه درس عقب افتاده داشتم 

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بلایک اسی 😁

برای اقتدار ایرانی  برای حفظ این مرزهای طولانی                     برای تک تک زخم های سرزمینم  برای امتداد قاسم سلیمانی                                                                                  دم خواننده و سازندش گرم 😎 خوب زدن تو دهن شروین ✌🏻
چطور جزوه بنویسم ک عجق وجق نباشه ؟🤣 برا هر درس تخصصی ی کلاسور خوبه ؟😬

ی کلاسور چخبره خواهر 😐 یه کلاسور برا زیست فارسی ریاضی کافیه چون زیادن بقیش دفتر . بستگی داره مدرستم چی باشه . 

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌
زیاده 

مطمئنی ؟ چ دفتری برا درسای تخصصی بگیرم ک جزوه ها جا بشه

میترسم جزوه ها زیاد باشن 

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 

بعدش تجربی خیلی امتحان داره بعضی روزها هم هم امتحان و پرسش . + نوشتنی ها . بیشتر روزت درگیری . تنبلی نباید کنی اکه میخوای یه شاگرد خوب به حساب بیای 

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌
2738
بعدش تجربی خیلی امتحان داره بعضی روزها هم هم امتحان و پرسش . + نوشتنی ها . بیشتر روزت درگیری . تنبلی ...

ممنون عزیزم ♥️

ممنون عزیزم ♥️

❤️