2733
2739
عنوان

آمینیوسنتز و لکه بینی

338 بازدید | 13 پست

سلام دوستان

من ۶روز پیش یعنی دوشنبه آمینیوسنتز داشتم و از روز سوم یعنی پنج شنبه ترشحاتم خونی گاهی شفاف گاهی کدر هست.سعی میکنم استراحت باشم و فقط برای کار ضروری بلند میشم اما فقط دیروز از ظهر تا امروز صبح ندیدم اما باز از صبح شروع شده و هر وقت میرم دستشویی رو دستمال میبینم هست..

کسی تجربه مشابه من داشته؟؟خطرناکه؟

البته فردا صبح می رم دکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم منم آمینوسنتز شدم، لکه خونی ندیدم ولی نشتی کیسه آب داشتم با استراحت رفع شد. حتما برو دکتر

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
چرا عصری نمیری دکتر؟سهل انگاری نکن عزیرم....ان شالله چیزی نیست💞💞

وقت نمیدن گلم...مطب زنان اینجا همیشه شلوغه..بدون وقت قبلی هم برم باید چندساعت منتظر بشینم...فردا صبح میرم درمانگاه بیمارستان...گفتم شاید کسانی که آمنیو انجام دادن اطلاع داشته باشن کمی از استرسم کم بشه.

ممنون گلم برام دعا کن

ولی نگران نباش استرس بدتره برات، استراحت کن و اولین فرصت برو پیش پزشک

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
2738
عزیزم منم آمینوسنتز شدم، لکه خونی ندیدم ولی نشتی کیسه آب داشتم با استراحت رفع شد. حتما برو دکتر

مرسی گلم من نشتی نداشتم فقط الان دو سه روزه اونم لک نمی بینم فقط تو دستشویی دستمال خشک میکنم ترشحاتم همراه با خون کدر هست...منم سعی میکنم همش دراز بکشم اما خب در حد چای گذاشتن و غذا بلند میشم چاره ندارم

عزیزم ریسکتون چند بود که آمینو انجام دادی؟

دو تا سندروم غیر از داون..یکیش یک به ۹۰ و یکیش یک به ۳۰ فکر میکنم اگر اشتباه نکنم چون یادم نیس دقیق....اما یادمه تو برگه آزمایشگاه ستون ریسک قرمز و بلند بود و های ریسک هستم تا جواب آمینیو بیاد ببینم خدا چی میخواد...برام دعا کنید 

دو تا سندروم غیر از داون..یکیش یک به ۹۰ و یکیش یک به ۳۰ فکر میکنم اگر اشتباه نکنم چون یادم نیس دقیق. ...

نگران نباش مطمئنم بچه ت سالمه من آزمایش غربال دوم رو ندادم یه کم برا همون پشیمونم