2733
2739
عنوان

رژیم تعیین جنسیت قبل از بارداری

236 بازدید | 20 پست

کیا قبل از بارداری رژیم کرفتن و به نتیجه رسیدن؟؟ ممنون میشم جنسیتی که با رژیم به نتیجه رسیدید یا نرسیدید هم بگید

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥

من فقط سرکه😐👋🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرچی میدین به شوهر بیشتر باید داد مرد هست که تعیین کننده جنسیت هست 

زن بیشتر محیط واژنش تاثیر داره 

اگه دختر میخواین حتما حتما از دوماه قبل قرص کلسیم و منیزیم  و لبنیات بدین شوهرتون ..

قرص کلسیم و منیزیم از دوماه قبل مثلا کلسیم تو هفته پنج شب... شب حتما باشه چون باعث سنگ کلیه میشه توروز  ....
منیزیم هم هفته ای یکی دوتا....  بعد از دو هفته قبل اقدام .... هم هر شب کلسیم و سه بار توهفته منیزیم بدین شوهر بخوره...... خودتون عرق کاسنی و ویتامین ای و  شبای اقدام  یک قاشق سرکه بریزین تو یک لیوان آب و با غذا حتما بخورین ......

اگه پسر میخواین قرص ویتامین ای و ث واسید فولیک....و

هرچی گرمی هست مخصوصا جوز هندی تو غذا بریزین از دوماه قبل بدین بخوره ..... و میخک . زنجفیل، چای دارچین، موسیر، گل محمدی.... و ته خیار که سرشار از پتاسیم هست و عرق کاسنی  بدین بخوره..... و طالبی- یک عنصر مهم از فهرست مواد غذایی قلیایی ... 

آب پرتقال - یک غذای عالی قلیایی برای پسردار شدن...

و توت فرنگی اینارو زیاد بدین بخوره حتما باید بخورن

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
هرچی میدین به شوهر بیشتر باید داد مرد هست که تعیین کننده جنسیت هست  زن بیشتر محیط واژنش تاثیر ...

مرد هم بدنش باید قلیایی بشه؟ 

2740
ببخشید میگن جوش شیرین ۲۰دقیفه قبل اقدام شما اونم انجام دادی؟ 

ایناها درصورتی تاثیر داره که مرد قشنگ رژیمو انجام داده باشه 

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
آره ببخشید میگن ارضا باید زن حتما زودتر از مرد باشه اونم الکیه بنظرم تا خواست خدا نباشه نمیشه

اون که صد در صد 

ولی من دیدم کسایی که مثل خودم قشنگ انجام دادیم اون کارایی که بالا فرستادم به جنسیت که دوست داشتن رسیدن 

ولی الکی و پراکنده یه وقت شوهر قرص ها و غذا هارو میخورد یه وقت نه جنسیتی که دوست داشتن نشده 

برا همون میگم بیشتر رو شوهر کار کنید

دوستم جنسیت بچش دوست داشت دختر بشه پسر شد دکتر گفته بود ژن شوهرت قوی هست باید قشنگ رعایت میکرد که نکرده بود

مرد هم بدنش باید قلیایی بشه؟  

آره مثلا آب پرتقال و طالبی و هرچی  گرمی مثل گردو و پسته وخرما........ و توت فرنگی و اینجور چیزا باید زیاد بدی شوهرت بخوره 

من سر پسرم کلا لبنیات نمیخوردیم خودشم ژنش قوی بود 

ولی سر دخترم باز کلا گرمی کنار گذاشته بودم و فقط لبنیات و حتی قرص کلسیم و.... میدادم هی به شوهرم

اون که صد در صد  ولی من دیدم کسایی که مثل خودم قشنگ انجام دادیم اون کارایی که بالا فرستادم به ...

عزیزم ما 6 ماه رژیم سفت و سخت داشتیم درحدی یه دونه شکلات تو این 6 ماه من نخوردم یا یه ذره لبنیات یا چیزایی که دکتر گفته بود رعایت کنیم شوهرمم به شدت پسر دوست داشت و خیلی رعايت میکرد بدون اجازه من آبم نمیخورد حالا میبینم چقد الکی بهش ظلم کردم تو این 6 ماه همش زینک و ویتامین سی و داروهایی که دکتر میداد میخورد و هیچی نمیگفت 

کلا جنسیت 50 50 هست اونایی که میگن واسه ما درست شد از شانسشون یا خواست خدا بوده وگرنه تو خانوادمون تا حالا هرکی از خاله هام یا حتی مامانم سر آبجیم رژیم گرفتن همه برعکس شده

عزیزم ما 6 ماه رژیم سفت و سخت داشتیم درحدی یه دونه شکلات تو این 6 ماه من نخوردم یا یه ذره لبنیات یا ...

عههههه من خیلی دوست داشتم دومیم پسر باشه پس الکیه این چیزا😥