2733
2739
عنوان

سه ماهه عروسی کردم شوهرم اینجوری باهام صحبت میکنه +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 747917 بازدید | 633 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه تو یه ساختمونیم یعنی وظیفه من نیست راهرو رو تمیز کنم؟

منم تو یه ساختمونم خودم با میل خودم میکنم

نه دستور کسی دستور بده چشمش رو درمیارم

مادرشوهرم پیره نمیتونه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
اخه تو یه ساختمونیم یعنی وظیفه من نیست راهرو رو تمیز کنم؟

عزیزم شما هم گاهی باید تیمز کنی چون مکان زندگیته ولی طبق یه تقسیم بندی ساختمونی نه با زورو دستور و پررو بازی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
عزیزم شما هم گاهی باید تیمز کنی چون مکان زندگیته ولی طبق یه تقسیم بندی ساختمونی نه با زورو دستور و پ ...

همون دیگه بد صحبت میکنه انگار کلفتم من تو خونه

منم خدایی دارم...🖤

میوه ببری؟؟ خب باباش خودش خونه داره دست و پا هم داره بخاد میره از یخچالش برمیدارن میخوره دیگه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2740
همون دیگه بد صحبت میکنه انگار کلفتم من تو خونه

هر کس جای شما باشه عصبی میشه و حتی خونه ی خودم تمیز نمیکنه دیگه..شوهرت با این کاراش هم خودشو از چشم میندازه هم خانواده شو

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من ک نمیشناختمش دوسال عقد بودیم بعد عروسی ۱۸۰ درجه فرق کرد

عجب...

∆ اگه ریپلای زدی یا تو تاپیکم پست گذاشتی و من جوابتو ندادم یا لایکت نکردم بدون یه جایی باهام بحثت شده و نمیخوام جوابتو بدم💅🏻 ∆

اونوقت قبل اینکه شما عروسی کنی مگه کارگر داشتن بنظرم شوهرت چون با شما خوب نیست الکی بهونه میاره مامانش قبلاً درساشو داده وگرنه اینقدر شوهرت حق به جانب نبود کاش یه خونه بگیرید از اونجا برید یه جوری شوهرتو بگیر تو مشتت قلقشو بدست بیار وگرنه هر روز جنگ اعصابه